Akce
Timmy Nezdárek: Chybička se vloudí

Timmy Nezdárek: Chybička se vloudí

Běžná cena: 248 Kč (ušetříte 180 Kč)
Naše cena: 68 Kč
ks
skladem
Počet stran: 304 EAN: 9788074624360
Datum vydání: 20. 11. 2013 ISBN: 978-80-7462-436-0
Formát knihy: 130x200 Vazba: Pevná
Překladatel: Naďa Funioková Původní název: Timmy Failure: Mistakes Were Made

 Timmy Nezdárek je zakladatel, prezident a generální ředitel nejlepší detektivní agentury ve městě, nejspíš v celém státě a možná i na světě. 

Určitě to nepotrvá dlouho a promění svoji firmu v celosvětové impérium, díky němuž zbohatne natolik, že už si máma nikdy nebude muset dělat starosti s placením účtů. Zatím brázdí na svém Nezdárkoletu – mámině elektrické dvoukolce – ulice města a řeší ty nejzapeklitější zločiny a záhady.
Při tom mu (nepříliš zdatně) pomáhá jeho obchodní partner, obrovitý, ovšem taky neuvěřitelně líný lední medvěd jménem Kapitán, a také kamarád Koblížek, který je ovšem natolik posedlý studiem, že občas nezvládá úplně jednoduché špionážní úkoly.
Jediným trnem v oku je Timmymu jistá metr dvacet vysoká osoba ženského pohlaví, jejíž jméno nesmí být vysloveno, majitelka konkurenční detektivní agentury. A taky spolužačka Molly Moskinsová, která je věčně cítit po mandarinkách a která je do Timmyho tak poblázněná, že to z ní dělá jasného (a jediného) hlavního podezřelého.

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Akce

Timmy Nezdárek: Koukej, co jsi provedl

Nerad se na někoho vytahuje. Nerad prozrazuje, co je ve skutečnosti zač: Timmy Nezdárek, zakladatel, prezident a generální ředitel té nejlepší detektivní agentury ve městě, a nejspíš v celém...

Běžná cena: 248 Kč
Naše cena: 68 Kč
Koupit
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone