• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Audiokniha
Novinka

Jak svět přichází o doktory

Příběh mladého lékaře, který (re)kapituloval

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
AUDIOKNIHA
skladem
388 Kč
(Ušetříte 78 Kč)
310 Kč
ke stažení
248 Kč
ke stažení
388 Kč

Co se stane, když doktor pověsí svůj plášť na hřebík?

První kniha Adama Kaye Bude to bolet, doktore?, jeho tajný deník z dob, kdy býval mladým lékařem, se stala knižním fenoménem. Přečetly ji miliony lidí po celém světě, byla přeložena do 37 jazyků a na její motivy vznikla i  úspěšná minisérie Tohle bude bolet s Benem Whishawem v hlavní roli, odvysílaná i v České televizi. Jenže to nebyl celý Adamův příběh.

Teď se Adam Kay vrací – a postará se o to, aby vás pokračování jeho životního příběhu nejen pobavilo, ale i dojalo. Ve své doposud nejupřímnější knize vzpomíná na to, co se stane, když doktor pověsí svůj plášť na hřebík, ale medicína ho nechce nechat jít. Vypráví o neobyčejném lékařském vzdělávání i o tom, jaké je otevírat staré rány a prohlížet si jizvy, jež po nich zbyly. Vypráví o nemocničním příjmu i přijímání sebe sama. O tom, jak to dopadá, když svůj život rozbijete na kusy a zase ho sešijete. O tom, jaké je být lékařem i pacientem.

Legrační i dojemná, šokující i skromná, kniha Jak svět přichází o doktory je úžasný portrét života v medicíně i mimo ni z pera jednoho z nejlepších současných britských vypravěčů.

Počet stran: 288

Formát knihy: 145x210

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788076892491

ISBN: 978-80-7689-249-1

Datum vydání: 27.9.2023

EAN: 9788076892507

Datum vydání: 27.9.2023

Délka: 8 h 53 min

Formát: mp3 ke stažení

Čte: Aleš Slanina

Datum vydání: 14.12.2023

Původní název: Undoctored: The Story of a Medic Who Ran Out of Patients

Překladatel: Anna Formánková

Recenze

Vážně vtipné a velmi dojemné – ten talentovaný parchant Adam Kay to zase dokázal. P. S. Omlouvám se za tu nadávku."
Charlie Brooker, televizní moderátor a producent

Adam Kay je ve špičkové kondici. Dokonce i jeho poznámky pod čarou jsou vtipnější než ty nejlepší vtípky většiny ostatních komiků. Jeho kniha ale obsahuje i něco temného, takže ji musím vždycky na chvíli odložit a počkat, než budu schopen unést další kus."
Ian Rankin, spisovatel

Adam Kay neprodává miliony výtisků proto, že býval lékařem, ale proto, že umí neuvěřitelně dobře psát. Jak svět přichází o doktory je jeho další úspěch: vtipné, dojemné a hloubavé."
Phil Hammond, lékař, moderátor a komentátor

„Adame Kayi, děkuji… za odvahu, upřímnost, vtip (a sprosťárny, samozřejmě), které jste do svého úžasného nového memoáru vložil. Jak svět přichází o doktory je opravdu fantastická kniha.“
Rachel Clarke, lékařka a spisovatelka

V sérii také vyšlo
V sérii také vyšlo
V sérii také vyšlo