• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Novinka

Restart pro oči

Celostní trénink pro lepší zrak, uvolněné oči a energii těla i duše s online videi ke každému cvičení

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
388 Kč
(Ušetříte 78 Kč)
310 Kč
ke stažení
278 Kč

Ve zdravém těle zdravý zrak.

Věděli jste, že zdraví vašich očí a váš celkový zdravotní stav jsou úzce propojeny? Že napětí v oblasti šíje a ramenou může být příčinou vašich problémů se zrakem? A že podrážděné oči mohou vést k vážným potížím, jako je migréna, poruchy spánku, únava nebo vyčerpání?

Současný životní styl, pro nějž je typické umělé osvětlení, každodenní používání monitorů a displejů, nedostatek pohybu a dlouhodobý stres, vede k přetěžování některých funkcí lidského zraku, zatímco jiné schopnosti oka jsou oslabovány.

Trénované a odpočaté oči jsou klíčem nejen k lepšímu vidění, ale také k lepší schopnosti koncentrace, k nárůstu energie a k celkově lepšímu pocitu ze života. Restart pro oči nabízí množství osvědčených metod, jak udržet silné a zdravé oči i tělo. Kniha je doplněna fotografiemi a ilustracemi a nabízí vám ta nejúčinnější oční cvičení, dechové a meditační sestavy, relaxační cvičení na záda a zklidňující masáže očního okolí a celého obličeje. 

V knize se dále dozvíte, jak podpořit zdraví očí správnou výživou. Se všemi těmito znalostmi můžete nejen zlepšit svůj zrak a cíleně působit proti očním chorobám, jako je makulární degenerace nebo astigmatismus, ale také enormně zvýšit svou celkovou pohodu.

Jednotlivá cvičení v knize doplňují online videa, ke kterým máte přístup pomocí QR kódu.

Počet stran: 208

Formát knihy: 145x210

Vazba: brožovaná

EAN: 9788076892668

ISBN: 978-80-7689-266-8

Datum vydání: 13.3.2024

EAN: 9788076892675

Datum vydání: 13.3.2024

Původní název: Neustart für die Augen

Překladatel: Eva Osinová

Recenze

„Je to opravdu skvělá kniha pro každého, kdo chce pochopit oči a jejich vztah k mozku (a naopak) a co to znamená vidět vědomě."
Amazon.de

„Kniha radí, jak lépe zacházet se zrakem a jak očím dopřát potřebnou relaxaci zejména během stresujícího pracovního dne."
Amazon.de

„Oči toho musejí přes den zvládnout spoustu a bohužel je často zanedbáváme. Kniha srozumitelně vysvětluje, jak o zrak správně pečovat."
Lovelybooks.de

„Barevná příručka s užitečnými informacemi, radami a praktickými cviky včetně online videí."
Lovelybooks.de