• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Beyond the Story

Příběh 10 let BTS

ukázka

KNIHA
skladem
777 Kč
(Ušetříte 155 Kč)
622 Kč

PRVNÍ OFICIÁLNÍ KNIHA

Příběhy, které jdou nad rámec všeho, co už o BTS víte, vydané u příležitosti 10. výročí skupiny, včetně dosud nezveřejněných fotografií, QR kódů a všech informací o jednotlivých albech.

BTS, neboli RM, Jin, Suga, j-hope, Jimin, V a Jung Kook, poprvé vykročili do světa 13. června 2013. A letos, v červnu 2023, oslavili už 10. výročí svého debutu. Za svými dosavadními kroky se ohlížejí v první oficiální knize – dnes už jako ikoničtí světoví umělci, kteří se dostali až na vrchol. To jim dává novou sílu vytvářet světlejší zítřky a udělat další krok na cestě, po které před nimi ještě nikdo nešel.

V rozhovorech a podrobném portrétu BTS sdílejí osobní příběhy ze zákulisí své cesty. Myeongseok Kang, který o k-popu a dalších oblastech korejské popkultury psal pro různá média, pracoval na knize více než 3 roky.

Výrazné hlasy členů a jejich názory, prezentované chronologicky v sedmi kapitolách – od debutu až po současnost –, společně vytvářejí upřímný a hluboký příběh plný života. V jednotlivých rozhovorech, které se uskutečnily bez použití kamer nebo jakéhokoliv líčení, přibližují svou hudební dráhu z několika úhlů pohledu a přemýšlejí o jejím významu.

Knihu navíc doplňují portrétní fotografie, které zachycují BTS jako jednotlivce i jako skupinu. Kniha také obsahuje koncepční fotografie, seznamy skladeb všech alb a více než 330 QR kódů. BTS jako digitální umělci komunikují se světem pomocí internetu. I tato kniha umožňuje čtenářům okamžitý přístup k trailerům, videoklipům a dalším materiálům, díky nimž získají bohatý přehled o všech klíčových momentech z historie skupiny. Kniha Beyond the Story, doplněná časovou osou se všemi důležitými milníky, je tak pozoruhodným archivem – skutečně vším o BTS v jednom jediném svazku.

Počet stran: 493

Formát knihy: 167x230

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788076893023

ISBN: 978-80-7689-302-3

Datum vydání: 1.11.2023

Původní název: Beyond the Story: 10-Year Record of BTS

Překladatel: Richard Janda

Recenze

BEYOND THE STORY : PŘÍBĚH 10 LET BTS

PRVNÍ OFICIÁLNÍ KNIHA – Příběhy, které jdou nad rámec všeho, co už o BTS víte, vydané u příležitosti 10. výročí skupiny, včetně dosud nezveřejněných fotografií, QR kódů a všech informací o jednotlivých albech.

Recenze: Korejské halušky

Autorka knihy Dominika Sakmárová se s celou svou rodinou vydala do Jižní Koreje a žila tam celý rok, přičemž nám do cca 60 kapitol sepsala všechny možné zážitky, kulturní odlišnosti, zvyky, přírodu, jídlo a moderní svět.