• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Audiokniha
Ocenění
Audiokniha

ukázka

AUDIOKNIHA
ke stažení
498 Kč
698 Kč
(Ušetříte 140 Kč)
558 Kč

Svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje – Nová Guinea. Nové aktualizované vydání doplněné o další úžasné fotografie.

V této knize se poprvé potkávají největší legendy českého cestování Jiří Hanzelka & Miroslav Zikmund a Miloslav Stingl.

Pomyslní sokové z vrcholu cestovatelské popularity publikují poprvé společně, aby se podělili o své zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Kromě materiálů těchto největších es našeho cestování přináší kniha i rozsáhlý text Rudolfa Švaříčka o dobrodružných výpravách hluboko do nitra ostrova.

Přínos této nádherné publikace je o to významnější, že nepřináší zprávy pouze o jednorázové návštěvě či expedici, ale očima známých českých cestovatelů tří generací mapuje situaci na ostrově v průběhu více než čtyřiceti let jeho novodobé historie.

Knize na barvitosti ještě přidává fakt, že se její autoři liší nejen v čase, ale i v úhlu pohledu. Každý z nich je jiný, svérázný. Vzhledem k tomu, že počty zemí, které každý z nich navštívil, se počítají v desítkách, mají s čím srovnávat.

Kniha v audio CD podobě má unikátní booklet v pevné vazbě, v němž na více než 80 stranách naleznete nejen medailonky všech autorů a zajímavé doplňující informace, ale také originální fotografie z Nové Guineje. Hudbu pro audioknihu složil Dan Bárta.

Délka: 15 h 56 min

Formát: mp3 ke stažení

Čte: Dan Bárta, Jaroslav Dušek, Jitka Čvančarová, Jan Potměšil, Michal Bumbálek

Datum vydání: 17.3.2023

Délka: 15 h 56 min

Formát: 2x CD mp3

Čte: Dan Bárta, Jaroslav Dušek, Jitka Čvančarová, Jan Potměšil, Michal Bumbálek

EAN: 0735745648681

Datum vydání: 17.3.2023

Recenze

Miroslav Zikmund – muž, který poznal celý svět

14. února 2024 by se legendární cestovatel Miroslav Zikmund dožil 105 let.

Trojitý literární zážitek

Nakladatelství JOTA nabízí nejlepší literární díla ve třech unikátních formátech - tištěná kniha, e-kniha a audiokniha. Vstupte do světa knih magickým portálem s třemi různými vstupy. Který je váš oblíbený?

Cestopis roku 2023: Tamtamy času jsou audio počinem roku!

Audiokniha Tamtamy času získala Cenu za mimořádný audio počin roku 2023 v šestém ročníku Cen Hanzelky a Zikmunda – Cestopis roku.