• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Neobyčejné deníky obyčejné holky

ukázka

KNIHA
skladem
1398 Kč
(Ušetříte 280 Kč)
1118 Kč

Svěží série s charismatickou hrdinkou, která má smysl pro humor a vřelé srdce... a kterou si mladé čtenářky okamžitě zamilují.
Nyní všechny díly neobyčejných deníků obyčejné holky exkluzivně v jednom boxu!

Vydejte se na zábavnou a mnohdy i strastiplnou cestu dospívání s mladou Viki, která vás měsíc po měsíci provede svým vlastním dívčím světem. Její nezapomenutelný smysl pro humor, kuráž a optimistický pohled na svět jsou prostě nakažlivé.

Když je Viki deset, už dokáže spoustu věcí – postarat se o tříletého brášku Toma a vypořádat se s náladovou starší sestrou. Naštěstí má vždy po ruce tu nejlepší kamarádku na světě Amandu, se kterou podniká ledacos dobrodružného.

V den jedenáctých narozenin nám Viki otevírá stránky další knihy. Vtip, břitké postřehy, nedorozumění, trable s namyšlenou rivalkou a odcizení mezi kamarádkami. Na naši hrdinku čeká mnoho těžkých rozhodnutí i dramatických situací…

Ve dvanácti je Viki zase o něco dospělejší – řeší trable s rodiči, zakouší stud a zároveň poznává nový dívčí svět, který zahrnuje lesky na rty, letní tábory, dámské spodní prádlo a hlavně KLUKY!

Když má Viki Perryová konečně úžasných třináct, dějí se opravdu pozoruhodné věci. Zažije první pořádný polibek, poznává hodnotu pravého přátelství, poznává žárlivost, ale i spoustu legrace.

V závěrečné knize se s čtrnáctiletou Viki vydáme dokonce do Evropy, kam odjede se svou dívčí partou zachraňovat mořské želvy. Její kluk Lars se ale rozhodne zůstat doma…

Zkrátka, život je hned veselejší, když máte kamarádku, jako je Viki Perryová!

Počet stran: 200+192+200+220+292

Formát knihy: 130x200

Vazba: brožovaná

EAN: 9788076893191

ISBN: 978-80-7689-319-1

Datum vydání: 22.11.2023

Překladatel: Vanda Senko Ohnisková

V sérii také vyšlo
Čtrnáct
Deset
Bestseller

Deset

Lauren Myracleová

298 Kč 238 Kč
Dvanáct
Jedenáct
Třináct
V sérii také vyšlo
V sérii také vyšlo