• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Bestseller

Kalorické Tabulky

ukázka

KNIHA
skladem
498 Kč
(Ušetříte 100 Kč)
398 Kč

Váš průvodce vyváženou stravou… nyní i knižně.

Aplikaci Kalorické Tabulky pravidelně používá více než milion lidí všech věkových skupin k tomu, aby zhubli, přibrali nebo „jen“ dodali svému tělu chybějící živiny. Aplikace má více než čtyři miliony registrovaných uživatelů a je jednoduchým, ale přitom efektivním pomocníkem pro každého, kdo chce změnit svůj jídelníček a mít přehled o přijatých živinách a kaloriích.

Kalorické Tabulky se nyní z virtuálního prostoru dostávají i do světa ryze fyzického, a to v podobě knihy, která je pro zkušené KT uživatele příjemnou třešničkou na dortu, a pro začínající či neznalé je pozvánkou do světa vyváženého stravování. A nejen to. V knize najdete rady předních českých odborníků na stravování a zdravý životní styl, jako jsou MUDr. Marie Skalská, Olga Šípková, Jana Havrdová nebo Andy Pavelcová. O svou zkušenost se s vámi podělí pětice uživatelů, kterým se díky KT podařilo upravit svou váhu a zlepšit zdravotní stav. Dozvíte se tipy, díky nimž bude používání aplikace ještě snadnější. A co rozhodně nechybí, jsou recepty na vyvážená jídla po celý den. Receptů je sto jedna, a kromě obvyklého výčtu ingrediencí a popisu vlastní přípravy jsou u každého uvedeny i hodnoty makroživin a energie, abyste si mohli snadno spočítat, jak na tom s příjmem tuků nebo bílkovin jste. A kdo nebude chtít počítat, může si jednoduše naskenovat QR kód, jež je součástí každého receptu, a dané množství živin se mu načte přímo do aplikace.

Autory receptů jsou samotní uživatelé aplikace Kalorické Tabulky a také výživoví poradci a odborníci na zdravý životní styl. Doplněny jsou fotografiemi foodblogerky Lucie Švorcové, která vybrané recepty nejen nafotila, ale i s láskou připravila.

Počet stran: 263

Formát knihy: 190x232

Vazba: pevná

EAN: 9788075657756

ISBN: 978-80-7565-775-6

Datum vydání: 27.10.2020

Recenze

Vzhledem k tomu, že si tabulky zaznamenávám už víc jak rok, tak byla tato kniha jasnou volbou. Je krásně a přehledně zpracována. Samozřejmě, většinu knihy pokrývají recepty, ale je super, že u každého receptu je QR kód, který si můžete naskenovat rovnou do tabulek a nemusíte vypisovat všechny ingredience. Nicméně recepty jsou proloženy skutečnými příběhy konkrétních lidí.
Najdeme tu i dost zajímavých informací, např. že nejsou tuky jako tuky, příklady kvalitních bílkovin, adekvátní pohybová aktivita a proč je vlastně důležité se hýbat či pohyb v kuchyni (jak se vyvarovat bolesti krku a zad při běžných činnostech). Kniha je dobrým pomocníkem a jsem ráda, že ji mám doma.
Hanka Kristínová, Haniny knihy