• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Novinka

Noční agent

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
498 Kč
(Ušetříte 100 Kč)
398 Kč
ke stažení
348 Kč

Nevěř nikomu. Nevěř ničemu.
Knižní předloha nejsledovanější premiéry Netflixu roku 2023.

Peter Sutherland pracuje u FBI a jako syn zkompromitovaného agenta, který prodal tajné informace Rusům, před sebou nemá zářné vyhlídky na kariérní postup. O to víc ho překvapí, když mu personální ředitelka Bílého domu nabídne místo v jednom z nejutajovanějších oddělení, kde má během nočních směn čekat na volání na nouzovou linku.

Měsíce ubíhají a Petera služba u mlčícího telefonu unavuje. Jeho úvahy nad smysluplností jeho práce ukončí hlas vyděšené dívky, která mu oznámí, že jí právě zabili strýce a tetu a že číslo na nouzovou linku dostala od svých příbuzných, od kterých má vyřídit, že Orel měl pravdu.

Peter se ocitá uprostřed vyšetřování složitého případu, který zahrnuje dlouholeté spiknutí ohrožující samotnou podstatu americké demokracie. Pokud chce ochránit bezbrannou dívku, musí odhalit dobře ukrytého zrádce, který spolupracuje s Rusy. Zrádce může být kdokoli a najít cestu v bludišti lží vyžaduje víc než odvahu. Peter musí vzít spravedlnost do vlastních rukou a vydat se do boje s neviditelným nepřítelem.

Noční agent je napínavý politický thriller nejen pro čtenáře Johna Grishama – kromě strhujícího děje nabízí také mrazivě přesný pohled na historii a současnost vztahů mezi dvěma hlavními mocnostmi z dob studené války.

Podle knihy byl natočen seriál Noční agent, který se stal nejsledovanější premiérou Netflixu v roce 2023 a se 168,7 milióny zhlédnutých hodin během prvních sedmi dní také třetí nejsledovanější premiérou v jeho historii. Netflix již také ohlásil druhou sérii.

Počet stran: 431

Formát knihy: 145x210

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788076893207

ISBN: 978-80-7689-320-7

Datum vydání: 17.1.2024

EAN: 9788076893221

Datum vydání: 17.1.2024

Původní název: The Night Agent

Překladatel: Jan Sládek

Recenze

Recenze: Noční agent

Jedná se o politický špionážní thriller, kde opravdu nemůžete věřit nikomu a ničemu. Seriál jsem ještě neviděla a po dočtení této pecky to musím napravit!

Valentýnské knižní tipy aneb Řekněte to knihou

Už se blíží, svatý Valentýn. Den, kdy mají zamilované páry příležitost trochu se zastavit během uspěchaných dnů, vyjádřit si lásku, pustit si oblíbený film, navštívit restauraci, či pobýt na srdci blízkém místě. Spolu. Jste single? Kniha vás nikdy nenechá samotné.

Tento příběh je nemožné vymazat z mysli, je to jeden z nejlepších thrillerů posledních let."
Michael Connelly, spisovatel

Spousta dechberoucího napětí, které je obklopeno aktuálním příběhem... Tato kniha je neodolatelná."
Lee Child, spisovatel

Quirkův mrazivý scénář zahraničního vlivu pronikajícího do nejvyšších pater státní správy si vychutnají milovníci politických thrillerů."
Library Journal