Simpsonova knihovna moudrosti: Krustyho kniha

Běžná cena: 258 Kč (ušetříte 52 Kč)
Naše cena: 206 Kč
ks
skladem
Počet stran: 96 EAN: 9788074628672
Datum vydání: 11. 11. 2015 ISBN: 978-80-7462-867-2
Formát knihy: 140x160 Vazba: Pevná s přebalem
Překladatel: Dana Kristlová Původní název: The Simpsons Library of Wisdom: The Krusty Book

Klaun Krusty. Určitě ho taky znáte. Ať už jako geniálního komika a velkou hvězdu dětských show, legendu televizní zábavy, nepoučitelného sázkaře či hazardního hráče. Anebo jako přítele luxusu, peněz a alkoholu a daňového podvodníka. Krusty je ale také tátou, klaunem, co si musí vycpávat klaunské boty, protože má prostě příliš malou nohu, mužem, který se nikdy nenaučil číst a psát.

Pojďte se s Krustyho knihou vydat za hradbu šlehačkových dortů, odkrýt vrstvy make-upu a radostných klaunských úsměvů i šíleného smíchu a dostat se až tam, kde začíná skutečný Herschel Krustofski. Podívejte se, jak vypadá Krustyho typický den, které věci mu zakazuje či doporučuje doktor Dlaha nebo podle čeho se vybírají zaměstnanci do restaurací Krusty Burger – a čím by se následně ve své pozici měli řídit.

Zajímají vás tipy, jak udělat zaručeně dobrý vtípek a pobavit publikum? Krusty vám poradí! Seznámíte se nejen s lidmi, kteří Krustyho ovlivnili na jeho dráze klauna, ale i s těmi, kteří ho ovlivnili jako člověka. Prostě se zase jednou dozvíte něco o jednom chlápkovi ze Springfieldu.

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Bart Simpson: Průvodce životem

Kámo, seš nažhavenej na celou pravdu? Dej si kousek týhle malý, ale o to vydatnější bašty, plný mňamkovejch soust vtipu, moudrosti a světaznalosti, kterou ti přináší jedinej a jedinečnej...

Běžná cena: 298 Kč
Naše cena: 238 Kč
Koupit

Simpsonova knihovna moudrosti: Margina kniha

Dokonce i máma Simpsonovy rodiny, ta, která to všecko drží jakž takž pohromadě, už má svoji vlastní knihu. Mysleli jste si, že o ní víte všechno a že toho k vědění zase až tak...

Běžná cena: 258 Kč
Naše cena: 206 Kč
Koupit
© 2020, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone