Akce
Peru
Dilwyn Jenkins

Peru

Běžná cena: 688 Kč (ušetříte 440 Kč)
Naše cena: 248 Kč
ks
skladem
Počet stran: 587 EAN: 9788072174706
Datum vydání: 22. 2. 2007 ISBN: 978-80-7217-470-6
Formát knihy: 132x197 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Radek Beneš Původní název: The Rough Guide to Peru
Datum dotisku: 13. 4. 2011

Turistický průvodce po zemi neobyčejných přírodních i kulturních pokladů.

Vedle úvodních rad o cestování do této úchvatné země přináší srozumitelný popis všech významných památek, inckou pevností Machu Picchu počínaje a nejvýše položenou železnicí na světě konče.
Nechybí aktuální přehled hotelů, ubytoven, pouličních jídelen a restaurací, včetně výběru nejživějších nočních podniků v celé Jižní Americe, ani praktické rady v oblasti sportovního vyžití, včetně adrenalinových sportů, jako je rafting a turistika v Amazonském pralese.
Průvodce nabízí odborný a barvitý výklad popisující peruánskou kulturu a historii a také stručný nástin problematiky původních indiánských kmenů. Podrobné mapy a barevné fotografie vám přiblíží krásy, kterými Peru oplývá, a slovníček španělštiny vám usnadní orientaci v zemi.

Fotografie: Miloš Brunner

Z prestižní britské ředy Rough Guides.

Průvodce neobsahuje DVD.

Vážení cestovatelé a čtenáři turistického průvodce po Peru,
redakce Nakladatelství JOTA se omlouvá za nepravdivou informaci, která se objevila v našem svazku v kapitole Základní informace a týká se vízové povinnosti pro české cestovatele. Správná informace zní takto: Držitelé cestovních pasů ČR nepodléhají v případě turistických cest vízové povinnosti. Peruánská republika zrušila vízovou povinnost pro turistické cesty českých občanů s účinností ode dne 9. 10. 2003.
Děkujeme.

 

 

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Akce

Chile

Turistický průvodce po Chile, úzkém pásu země přilepenému k samému okraji jihoamerického kontinentu. Když se na Chile podíváte do zeměpisného atlasu, na první pohled...

Běžná cena: 778 Kč
Naše cena: 298 Kč
Koupit
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone