Novinka
Nestydaté plavky – audiokniha

Nestydaté plavky – audiokniha

Běžná cena: 329 Kč (ušetříte 66 Kč)
Naše cena: 263 Kč
na dotaz
Počet stran: 10 hodin 24 minut EAN: 8594169482736
Datum vydání: 1. 7. 2020 ISBN: Audiokniha / čte Petr Jeništa
Formát knihy: 1 x CD mp3 Překladatel: Naďa Funioková
Původní název: Cheeky Swimsuits of 1957

Poněkud nepravděpodobná romance z dob, kdy prťavé bikiny dokázaly na pláži vyvolat pozdvižení.

Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny. Právě ukončil studium na Yale a chystá se rozjet závratnou kariéru hollywoodského producenta nezávislých filmů, ve kterých by zářila jeho krásná přítelkyně, nadějná adeptka herecké profese. Schází jen maličkost – přesvědčit otce, aby mu poskytl počáteční investici.

Bohužel pan Moran starší má na věc jiný názor. Chce, aby se Colm přesunul kamsi na západní pobřeží, kde má po zesnulém strýčkovi převzít nepříliš prosperující firmu na výrobu plavek pro prostorově výraznější ženy. Pokud prokáže, že má opravdu podnikatelské buňky, je otec ochoten investici do filmařské budoucnosti svého syna ještě zvážit. A tak se Colm zčistajasna ocitne v zapadákově, kde lišky dávají dobrou noc, s týdenním platem, který by mu dřív nestačil ani na večeři. Ještě že tu aspoň není nouze o pohledné dívky. Nebo že by jich bylo až trochu moc?

Vraťte se spolu s ním do roku 1957, kdy hezká děvčata ještě věřila na počestnost a prťavé bikiny dokázaly vyvolat na pláži pozdvižení!

Čte: Petr Jeništa


Poslechněte si ukázku»

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Nestydaté plavky

Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny. Právě ukončil studium na Yale a chystá se rozjet závratnou kariéru hollywoodského producenta...

Běžná cena: 298 Kč
Naše cena: 238 Kč
Koupit
© 2020, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone