Akce
Jordánsko

Jordánsko

Běžná cena: 578 Kč (ušetříte 330 Kč)
Naše cena: 248 Kč
ks
skladem
Počet stran: 427 EAN: 9788072175116
Datum vydání: 20. 9. 2007 ISBN: 978-80-7217-511-6
Formát knihy: 132x197 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Dana Gardavská Původní název: The Rough Guide to Jordan

Lákavá exotická lokalita, která byla ještě před pár lety pro českého turistu neuskutečnitelným snem. Dnes se nám brána do zemí Blízkého východu konečně začíná otevírat.

Průvodce Jordánskem pomůže individuálním cestovatelům, kteří se pouštějí do dobrodružství na vlastní pěst. Nejenže podrobně popisuje konkrétní jordánské destinace, ale nabízí také spoustu rad, jak spojit návštěvu Jordánska s prohlídkou Izraele či Sýrie, čehož řada turistů hojně využívá.
V přehledných kapitolách, rozdělených podle oblastí, najdou cestovatelé neocenitelné praktické informace o ubytování, stravování či dopravě, ale také kontakty na informační turistické kanceláře, eventuálně na ambasády v případě problémů. Nechybí slovníček arabských výrazů a řada podrobných map.
K návštěvě Jordánska určitě přispěje i fakt, že 7. 7. 2007 byla mezi nových Sedm divů světa přijata i Petra, starověké jordánské město vytesané ve skále. Rozhodně to ovšem není jediný zdejší skvost. Prohlídka Ammánu, trasy kolem řeky Jordán, pobyt u Mrtvého moře, anebo třeba tematicky zaměřené putování ve stopách biblických příběhů - o tom se nedá povídat, to se prostě musí zažít!

Z prestižní britské řady Rough Guides.

Průvodce neobsahuje DVD.

 

 

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Akce

Jemen

Žádná země na Středním východě nezosobňuje starou Arábii tak jako Jemen. Je to země starobylých tradic a kultury, která sehrála význačnou roli v dějinách tohoto světa. Poznejte i...

Běžná cena: 498 Kč
Naše cena: 198 Kč
Koupit
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone