Akce
Austrálie

Austrálie

Běžná cena: 1 098 Kč (ušetříte 700 Kč)
Naše cena: 398 Kč
ks
skladem
Počet stran: 1188 EAN: 9788072177813
Datum vydání: 27. 10. 2010 ISBN: 978-80-7217-781-3
Formát knihy: 132x197 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Radek Beneš, Radek Přerovský, Pavlína Kosíková a Iva Pavlovová Původní název: The Rough Guide to Australia

Poznejte každý kout rozlehlé Austrálie s pomocníkem, který vás nenechá na holičkách!

Průvodce po Austrálii britské řady Rough Guides vás bezpečně provede zemí, na kterou se nedá jen tak zapomenout. Přehledné mapy, desítky fotografií, zasvěcené informace o přírodních i uměleckých krásách a ověřený výběr ubytovacích, stravovacích a zábavních zařízení všech cenových kategorií vám poskytnou to nejlepší zázemí pro dobrodružnou cestu. Průvodce řady Rough Guides jsou totiž jako starousedlíci – vždy vědí, kde to stojí za to.

Austrálie je obrovskou, avšak řídce osídlenou zemí – co do velikosti soupeří s USA, a přesto v ní žije jen necelých 22 milionů obyvatel. Je to země skutečně starobylá, což nezřídka dokládá i její vzhled suché rovinaté krajiny. Právě ta však nabízí, spolu s blankytným pobřežím a energickými velkoměsty, nádherné scenérie. Může to být východ slunce za největším monolitem světa Uluru, Klokaní ostrov s divokými tuleni, lvouny, klokany a koalami, kempování v Národním parku Kakadu, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo jen krátká návštěva barů a restaurací v Sydney.

Vydejte se po stopách dávných trestanců i původních domorodců, od pláží do vnitrozemí, projděte si úchvatné národní parky i živá centra měst – a ačkoli nemůžete stihnout všechno, co Austrálie nabízí, určitě odjedete bohatší o spoustu nezapomenutelných zážitků.

Z prestižní britské řady Rough Guides.

Průvodce neobsahuje DVD.

2. vydání

 

Zobrazit celou anotaci
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone