Dáme knihu 2021

Vybíráte dárek na poslední chvíli? Hledáte překvapení, které bude určitě oceněno? Rádi byste potěšili své blízké knížkou, ale nejste si jistí, kterou zvolit?

Pořiďte knižní dárkovou poukázku v libovolné hodnotě na www.dameknihu.cz.

Dárek můžete přizpůsobit „na míru“ obdarovanému: na výběr máte mnoho nápaditých motivů, které lze doplnit o věnování nebo jakýkoli osobní vzkaz. S poukázkou si můžete také pohrát a v jednoduchém editoru ji celou vytvořit dle vlastní fantazie, třeba s vlastními fotografiemi. Osobitý dárek pak můžete obdarovanému nechat zaslat elektronicky, nebo si lze objednat dárkové balení a doručení papírové poukázky až do domu.

Dárkovou knižní poukázku z Dámeknihu.cz je možné uplatnit 12 měsíců od zakoupení. Poukaz není limitován výběrem v konkrétním knihkupectví, ale jelikož je vytvořený Svazem českých knihkupců a nakladatelů jako „oborová poukázka“, poskytuje příjemci širokou možnost uplatnění v partnerských knihkupectvích téměř po celé České republice. Poukázky jsou využitelné jak pro jednotlivce, tak i pro školy, neziskové organizace, úřady či firmy.

Více informací najdete od 1. června 2021 na www.dameknihu.cz

 

© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO