• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Novinka

Pravda o cukru: rady, tipy, recepty

Čtyřtýdenní plán, jak snížit chuť na sladké, překypovat energií a cítit se úžasně

ukázka

KNIHA
skladem
588 Kč
(Ušetříte 118 Kč)
470 Kč

Trápí vás neodolatelná chuť na sladké, chronická únava nebo závislost na cukru? Cítíte se unavení, když se ráno probudíte? Řítíte se jako většina populace neustále po glykemické horské dráze? Tato kniha vám to pomůže změnit!
Obsahuje 100 jednoduchých receptů, které vám pomůžou udržet krevní cukr pod kontrolou.

Jessie Inchauspé je biochemička a spisovatelka, jejíž instagramový účet Glucose Goddess má 4,3 milionu sledujících. Prostřednictvím své první knihy Pravda o cukru, která se stala mezinárodním bestsellerem, nám vysvětlila, jak významnou roli hraje krevní cukr, a ukázala nám snadné triky, jak ho ovládat.

V knize Pravda o cukru: rady, tipy, recepty nabízí podrobný čtyřtýdenní program, jak do našeho každodenního života zařadit jednoduché, ale vědecky potvrzené metody pro udržení vyrovnané hladiny krevního cukru. Navíc kniha obsahuje i více než 100 receptů na lahodná jídla, interaktivní pracovní sešit a spoustu tipů a rad, jak být při dodržování metody úspěšní. Autorčiny triky na kontrolu hladiny krevního cukru už vyzkoušely tisíce lidí, kteří zaznamenali neuvěřitelné výsledky.

Objevíte v sobě nezkrotnou energii, ovládnete chutě na sladké, zlepšíte kvalitu své pleti, zpomalíte stárnutí, zmírníte záněty v těle, vyrovnáte hormonální hladinu a vaše nálada i spánek budou lepší než kdykoliv dřív. Zvyky, které si vytvoříte, vám budou prospívat po celý další život. A co je na tom úplně nejlepší? Nemusíte počítat žádné kalorie a můžete jíst všechno, na co máte chuť.

Počet stran: 285

Formát knihy: 189x246

Vazba: brožovaná

EAN: 9788076893887

ISBN: 978-80-7689-388-7

Datum vydání: 22.5.2024

Původní název: The Glucose Goddess Method

Překladatel: Jana Kordíková

Recenze

Nebojte se cukru, naučte se s ním spolupracovat

Cukr či glukóza není nepřítel, naše těla jej potřebují. Ale i zde platí, že nic se nemá přehánět. Naučte se pracovat s cukrem ve svém těle s pomocí knihy Pravda o cukru.