• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Mayo Clinic: Jak žít déle a cítit se mladší?

6 kroků pro prevenci kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny, Alzheimerovy choroby, cukrovky a dalších onemocnění

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
448 Kč
(Ušetříte 90 Kč)
358 Kč
ke stažení
288 Kč

První kniha nové edice, která vzniká ve spolupráci s Cardio One Publishing a s prestižní klinikou MAYO CLINIC!

Profesor Stephen Kopecky, uznávaný kardiolog působící v renomované americké nemocnici MAYO CLINIC, nám předkládá návod, jak správným životním stylem dosáhnout účinné prevence kardiovaskulárních i dalších civilizačních onemocnění.

Doporučení uvedená v knize profesora Kopeckého vycházejí jak z ověřených vědeckých faktů, tak z jeho rozsáhlých klinických, ale i osobních zkušeností. Navíc jsou doplněna o poznatky našich zkušených lékařů.

Prof. Stephen Kopecky dokázal dvakrát překonat rakovinu. Tajemství dlouhého života v dobrém zdraví podle jeho zkušeností spočívá v šesti oblastech – stravovat se zdravě, zlepšit svoji fyzickou kondici, nastavit si správně spánkový režim, účinně se chránit před stresem a pochopit vliv alkoholu a tabáku na naše tělo.

Prof. Kopecky vás v knize laskavou formou seznámí se třemi důležitými principy:

● I malá změna životního stylu může mít velký přínos pro vaše zdraví, pokud se stane změnou dlouhodobou. Přidání jedné misky ovoce denně nebo vyjití tří pater schodů denně či prodloužení délky spánku o jednu hodinu – to jsou jen některé z příkladů malých změn, které mohou významně zlepšit vaše zdraví, zejména pokud se kombinují.

● Nikdy není pozdě začít – změna v kterékoli etapě života, tedy i ve vyšším věku, vám pomůže.

● Důležité je začít pouze s malými a postupnými změnami, které se snadno začlení do vašeho každodenního života a které vám působí radost. Takovéto změny mají největší šanci stát se dlouhodobými a ochránit tak vaše zdraví. Zkušenosti ukazují, že velké dramatické změny životního stylu většinou nejsou účinné.

Každý z nás má klíč ke svému zdraví ve svých rukou. A věříme, že tato kniha vám pomůže ten správný klíč k vašemu dlouhému a plnohodnotnému zdraví a životu najít.

Kniha přináší řadu konkrétních cenných rad, jak postupnými a pozvolnými změnami životního stylu ochránit své zdraví – a to v každém věku. Právě snadnou proveditelností těchto doporučení v každodenním životě se tato kniha liší od většiny titulů, které dosud u nás i ve světě vyšly. Všechny tyto změny nás navíc ochrání před kardiovaskulárními onemocněními, ale i před ostatními vážnými civilizačními onemocněními, jako je rakovina, cukrovka či Alzheimerova choroba. Na vydání české verze této knihy se přímo podílejí i respektovaní čeští kardiologové a internisté, kteří knihu doplnili o odborné komentáře. Proto tato kniha, byť byla původně napsána v Americe, je vysoce aktuální i pro české čtenáře.

ODBORNÍ EDITOŘI ČESKÉHO VYDÁNÍ: assoc. prof. Tomáš Kára, prof. Aleš Linhart, prof. Petr Ošťádal, prof. Miroslav Souček, prof. Miloš Táborský a prof. Michal Vrablík

Vydání této knihy je podpořeno edukačním grantem České kardiologické společnosti.

Dovolujeme si poděkovat společnosti Cardion za poskytnutou podporu, která přispěla k vydání této knihy.

Poděkování patří také společnosti PRO.MED.CS Praha a.s.

MAYO CLINIC jako jedna z nejlepších univerzitních nemocnic světa má mnohaleté zkušenosti s vydáváním knih pro veřejnost a tyto knihy patří k nejlepším na světě. Díky společnému úsilí České kardiologické společnosti, MAYO CLINIC a zkušených lékařů našich i amerických se podařilo zajistit vydání této knihy i v České republice, a umožnit tak přístup k těmto důležitým informacím i našim čtenářům. Ve spolupráci s našimi a americkými odborníky připravujeme i další tituly na podporu vašeho zdraví, vydané MAYO CLINIC PRESS.

Počet stran: 232

Formát knihy: 170x240

Vazba: brožovaná s klopami

EAN: 9788076891807

ISBN: 978-80-7689-180-7

Datum vydání: 10.5.2023

EAN: 9788076891814

Datum vydání: 10.5.2023

Původní název: Live Younger Longer: 6 steps to Prevent Heart Disease, Cancer, Alzheimer's, Diabetes and more