• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Připravujeme

Zvěrolékař mezi nebem a zemí

KNIHA
není skladem
498 Kč
(Ušetříte 100 Kč)
398 Kč

Nahlédněte potřetí do kouzelného a nezapomenutelného světa Jamese Herriota, nejoblíbenějšího veterináře na světě.

Příběhy Jamese Herriota o jeho životě zvěrolékaře v Yorkshiru si čtenáři po celém světě oblíbili už v knihách To by se zvěrolékaři stát nemělo a Když se zvěrolékař ožení. Nyní přichází třetí úchvatný svazek vzpomínek, které nepostrádají Herriotův osobitý humor, nadhled ani moudrost.

Uprostřed druhé světové války se James věnuje výcviku u Královského letectva a kdykoliv je to možné, vrací se domů do Yorkshiru za svou těhotnou ženou Helenou. Ve volných chvílích přemítá nad minulými dobrodružstvími z veterinární praxe, navštěvuje staré přátele, které čtenáři už dobře znají z předchozích knih, a představuje desítky nových a zábavných postav – zvířecích i lidských. Herriot čtenáře nadchne svou neobyčejnou schopností spřádat velmi poutavé a srdečné příběhy.

Herriotův hluboký soucit, poctivost, humor a láska k životu, lidskému i zvířecímu, z jeho knih vyzařují od první do poslední stránky. Na motivy jeho děl vznikl britský seriál Všechny velké a malé bytosti, který se zatím dočkal čtyř sérií a zhlédnout jste jej mohli i v České televizi.

Herriotových knih se na světě prodalo přes osmdesát milionů výtisků. 

Počet stran: 480

Formát knihy: 130x200

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788076893245

ISBN: 978-80-7689-324-5

Datum vydání: 22.5.2024

Původní název: All Things Wise and Wonderful

Překladatel: Eva Marxová