Zpravodaj

Obrázek pro článek Recenze: Ruská panenka

Recenze: Ruská panenka

Tohle byla hodně zvláštní pohádka o Popelce. Popelce z děcáku, co si nenechá nic líbit, s princem v podobě šéfa ochranky, kolem dokola nejvyšší smetánka a vysoké peníze – a taky vysoké riziko.

celý článek
Obrázek pro článek Recenze: Rabbits

Recenze: Rabbits

Ready Player One byl pohádkou pro děti. V téhle undergroundové hře lidé opravdu umírají.

celý článek
Obrázek pro článek Recenze: Rovnice lásky

Recenze: Rovnice lásky

„Ve třiceti randění vyžaduje daleko víc úsilí, než když je ti dvacet. Když celé dny funguješ jako matka a snažíš se všechno zvládnout, moc sil ti na večer nezbývá.“

celý článek
Obrázek pro článek Recenze: Nepotřebuješ se změnit

Recenze: Nepotřebuješ se změnit

Jezuitský kněz, psychoterapeut a spisovatel Anthony De Mello (1931-1987), narozený v Indii, získal světovou proslulost inspirativními myšlenkami o lásce a duchovním bohatství, jež nám dodává sílu překonat trápení a bolest, anebo je přijmout.

celý článek
Obrázek pro článek Recenze: Den jako tenhle

Recenze: Den jako tenhle

Nikdo nechce zažít den jako tenhle! Co kdyby všechno, co jste kdy milovali, znali, vše, čemu jste věřili… prostě zmizelo?

celý článek
Obrázek pro článek Zveme do Národního divadla Brno: Starý dobrý Nový (Oldřich)

Zveme do Národního divadla Brno: Starý dobrý Nový (Oldřich)

Činohra Národního divadla Brno uvede 9. prosince světovou premiéru hry Petra Stančíka Starý dobrý Nový (Oldřich). Oldřich Nový se výrazně zapsal do dějin Národního divadla Brno a právem patří mezi jeho legendy. Odehrál zde přes tři tisíce představení, režíroval a úspěšně vedl operetní soubor. Po přesunu do Prahy v polovině třicátých let se sice do Brna ještě vracel, ale už pouze sporadicky. Naposledy na prkna NdB stoupnul v roce 1970. A pak až v prosinci 2022. A to jako hlavní postava v nové inscenaci Starý dobrý Nový (Oldřich)...

celý článek
Zobrazuji 6 (1 - 6 Z celkových 25+)
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO