V. Jindrová, ČBDB: Jak být dokonalou hostitelkou?

Zoe Sugg, jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších youtuberek a blogerek, má na svém kontě nespočet úspěchů. Vydala již několik románů ze série Girl online, vytvořila pěknou řádku kolekcí své vlastní kosmetiky, je spoluzakladatelkou mobilní aplikace Filmm a nedávno světlo světa spatřila její nejnovější kniha s názvem Pojďte slavit!. U nás tohoto Zoellina průvodce dokonalým hostitelstvím vydalo Nakladatelství Jota.

Průvodce je šikovně rozdělen podle ročních období do čtyř hlavních sekcí – začíná jarem, navazuje létem, podzimem a končí zimou. Nejen že je díky tomu kniha krásně přehledná, ale rozdělení má za následek také to, že při listování jednotlivými stranami zároveň cestujete časem. Takže ačkoliv u nás nyní panují horké letní dny, při čtení např. podzimní kapitoly plné spadaného listí, vydlabaných dýní a halloweenských tradic si můžete být jisti, že na nynější vedra stejně jako já dočista zapomenete.

Více jak 250 barevných stran oplývá nespočtem rad, praktických tipů, tematických receptů a nápadů,jak vylepšit každou oslavu či jakou netradiční zábavu připravit pro hosty. Sama Zoe je velmi zkušenou hostitelkou – jednak tuto vášeň zdědila po své mamince, ale také ji samotnou to nesmírně naplňuje. I z jejích příspěvků na sociálních sítích je patrné, že si večírky a přátelská posezení (tedy především jejich přípravu) velmi užívá, opravdu v tom vyniká a má tedy i co předat ostatním. 

Celou recenzi čtěte zde>>

Autor: Vendula Jindrová

Zdroj: ČBDB - Československá bibliografická databáze

Související produkty

Akce

Pojďte slavit!

Běžná cena: 398 Kč
Naše cena: 59 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO