K. Kaderová, Beznadějná: Máš odvahu hrát?

Není novinkou, že na světě mizí lidé. Za rok jich zmizí stovky a to bez sebemenší spojitosti. Ale jsou tady čtyři nezvěstní, mezi kterými spojitost je, ačkoli nikdo neví jaká. Všichni zmizeli na své narozeniny a zůstala po nich jen bílá kartička s nápisem: „Vše nejlepší k prvním narozeninám. Dárek pro tebe je tahle hra. Máš odvahu hrát?“

Policii to nijak netrápí. Dospělí lidé opouštějí své životy denně, a pokud se jedná jen o nějakou hru, je velká pravděpodobnost, že se vrátí. Ovšem Marcus Jameson, bývalý špion MI6 má s rodinou jedné zmizelé úzký vztah a tak se pouští spolu se svou kolegyní psycholožkou Augustou Bloomovou do pátrání ve snaze zjistit, kam všichni lidé mizí.

Případ se ale stává stále nebezpečnějším a nebezpečnějším. Dějí se ohavné činy, objevují se nové skutečnosti a vypadá to, že vůbec nic není tak, jak to vypadalo na začátku. Zprvu jednoduchý případ nezvěstné osoby začíná nabývat kolosálních rozměrů a nikdo si není jistý, co se vlastně ve skutečnosti děje.

Kniha nám představuje příběhy mnoha postav a nejspíš proto, aby bylo snadnější mezi nimi přeskakovat, autorka zvolila er-formu. Nejčastěji kniha vypráví o událostech kolem Augusty, ale ke slovu se dostanou i všichni ostatní hlavní hrdinové a dokonce i některé oběti.

Celou recenzi čtěte zde>>

Autor: Kristýna Kaderová
Zdroj: 
https://kristynakaderova.blogspot.com/

 

Související produkty

Akce

Psychohry

Běžná cena: 328 Kč
Naše cena: 69 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO