H. Moualla, Catio Magazín: Jaké je tajemství života? Kocour Ziggy znovu radí

Znáte příběh, podle kterého chtěl čínský císař shrnout do jedné věty podstatu života? Oslovil slavné mudrce a nejlepší radu dostal od kočky jednoho z nich. Zněla takto: “Toto také pomine.” (str. 261) Tuto a další cenné rady vám přináší druhý díl úspěšné knihy Chovejte se jako kočka. Jeden tip na dobrý vánoční dárek se hodí, ne?!

Druhým dílem uzavírá Stéphane Garnier svůj život vedle kocoura Ziggyho, který zemřel v roce 2018 a svým kočičím způsobem ho donutil shromáždit veškerou kočičí moudrost do této knihy. První díl knihy obsahoval 40 kočičích rad pro různé situace, do kterých se člověk může dostat.

Komu kniha může sloužit?

Kniha Chovejte se jako kočka 2 může pomoci lidem, kteří mají fobii z koček. Může pomoci překlenout období truchlení za vašeho kočičího kamaráda. Nebo může poskytnout vhled lidem ve složité situaci. Ziggy shrnuje základní pravdy do textu, jehož členění do značné míry kopíruje kočičí logiku. Ziggy se stal svědkem života svého člověka, Stéphana Garniera a vybízí vás ostatní k tomu, abyste nechali své kočky udělat totéž.

Díl druhý – co kocour Ziggy nestihl sdělit dříve

Kniha je zasypaná krásnými citáty o kočkách a posetá myšlenkami o smyslu života. Zcela nenásilně nutí člověka k zamyšlení o tom, zda stres, který prožívá, je skutečně nezbytný. Protože vše pomine… Podle Ziggyho musí lidé více sledovat hlas srdce a žít jako kočky, aby mohli být šťastnými. 

Celou recenzi čtěte zde>>

Autor: Hana Moualla 
Zdroj: 
www.catio.cz/

Související produkty

Akce

Chovejte se jako kočka 2

Běžná cena: 298 Kč
Naše cena: 99 Kč

Chovejte se jako kočka

Běžná cena: 298 Kč
Naše cena: 238 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO