Co vše nabízí jedinečná kuchařka Kalorické tabulky

a jak vám QR kódy pomohou se zapisováním do aplikace

Ačkoliv to zní jako sebechvála, publikace Kalorické tabulky je svým způsobem skutečně jedinečná.

Kuchařek je na knižním trhu hromada. Kdejaká celebrita dnes sepíše svých pár receptů a jde s tím mezi čtenáře. Sám bych ostatně mohl vydat knihu 50 obědů pro děti doma v době koronaviru.

Kalorické tabulky

Vybrat si užitečnou kuchařku je pak v tom množství problematické. Kniha Kalorické tabulky, kterou vydalo nakladatelství Jota, však nabízí daleko víc, než jen obyčejné recepty se seznamem ingrediencí a popisem přípravy.

Tou nejdůležitější a nejneobvyklejší nabídkou navíc jsou QR kódy

Ty se dnes používají poměrně často – na vizitkách, na turistických objektech, při platbách v bance. A abyste nemuseli složitě vyplňovat ani svá jídla v aplikaci Kalorické tabulky, k tomu slouží QR kódy v knize.

Zde konkrétně jsou schránkou s informacemi o daných kalorických a nutričních hodnotách, takže jen stačí přes mobilní telefon či tablet QR kód načíst a v aplikaci už ručně nemusíte nic vyplňovat. Viz video.

Rozumějte – když bych si chtěl třeba udělat dejme tomu fazolové karbanátky, musel bych ručně odměřit a vyplnit v aplikaci, kolik bylo brambor, kolik cibule, kolik tuku, kolik fazolí… Takto jen nalistuji v knize stranu 227, v mobilním telefonu otevřu aplikaci, stisknu čtečku QR kódů a načtu dole vlevo ze stránky QR kód – a všechny ingredience a potřebné informace se hned samy načtou do aplikace. Prosté, že?

Dále se v knize dočtete: 

  • Tipy na používání aplikace Kalorické Tabulky

  • Slovo odborníků na úvod

  • Slovo mají přímo uživatelé aplikace

  • Recepty pro inspiraci

 

Celý článek čtěte na blog.kaloricketabulky.cz 

Autor: Jan Lipšanský 

Zdroj: https://blog.kaloricketabulky.cz/

 

Související produkty

Novinka

Kalorické Tabulky

Běžná cena: 498 Kč
Naše cena: 398 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO