Spuštěna crowdfundingová kampaň ke hravé interaktivní knize pro děti Jez jako kanec

Dovolte, abychom vás informovali o vzniku jedinečného knižního projektu pro děti. 

Jedná se o knihu Jez jako kanec, která snoubí humornou pohádku o kanci Bóďovi, zpěvníky, studiové hudební nahrávky dostupné přes QR kódy a komplexní informace o udržitelném stravování, zpracované snadno uchopitelným způsobem. 
Vizí projektu je dětem pomoci lépe chápat své tělo, procesy které se v něm odehrávají, souvislost zdraví se stravou, ale i vědomí o kvalitě potravin a dopadech na životní prostředí. 

Tento přístup nebere dítě jako někoho, komu se musí direktivně předávat postoje, kterým nerozumí. Chce naopak ukazovat a vysvětlovat problematiku tak, aby děti samy pochopily principy, které odpovídají přirozeným rytmům přírody a našeho těla, stejně jako nejmodernějším vědeckým poznatkům.

Na konceptu se podílí zkušená autorka dětských knih a pedagožka Ludmila Bakonyi Selingerová, krajinná ekoložka a zakladatelka projektů KPZ (komunitou podporované zemědělství) a Výdejny chutí (solidární dovoz bioproduktů s komunitním výdejem) Vratislava Janovská. Půvabnými ilustracemi knihu doplnil výtvarník Alessandro Ceccarelli. Hudbu připravuji profesionální muzikanti z The Mole's Wing Orchestra

Vzhledem k velkým nárokům na grafiku a audiovizuální stránku knihy pořádá Ludmila Bakonyi Selingerová crowdfundingovou sbírku, která pokryje část nákladů na tento jedinečný projekt.

V kampani si můžete vybrat z atraktivních odměn, plně souznících s našimi ideami. Kromě výtisků knihy jsou v nabídce potraviny v bio kvalitě, ručně vyráběné hračky a šperky nebo semináře a kurzy o knihách, pohádkách či problematice odmítání stravy u dětí. Věříme, že vás projekt nadchne stejně jako nás a těšíme se, až se kanec Bóďa rozletí za dětmi. 

Kampaň je spuštěna na www.hithit.cz/jezjakokanec

Přidáte se?

Související produkty

Co sežral žralok

Běžná cena: 298 Kč
Naše cena: 238 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO