Rozmarné léto a další tituly činohry NdB naposled

Poslední možnost zhlédnout výjimečná představení na prknech Národního divadla Brno. Poetická komedie, severská detektivka i pohled do historie. Stačí si jen vybrat. 

Divadelní událost letošního jara, inscenace Rozmarné léto v cirkusovém šapitó v lužáneckém parku, bude mít velkolepou derniéru 8. června. Nalaďte se na atmosféru začínajícího léta divadelní adaptací legendární novely Vladislava Vančury.

Výjimečné divadelní události se s prkny, která znamenají svět, budou loučit i na hlavní scéně Mahenova divadla. Mysteriózní severská detektivka Paní z moře z pera skandinávského klasika Henrika Ibsena je naposledy k vidění 5. června. Komedii Bůh masakru od nejhranější francouzské autorky současnosti Yasminy Rezi navštivte 12. června.

Neopakovatelnou možnost zhlédnout představení Černá labuť podle stejnojmenného knižního bestselleru Nassima Taleba máte 4. června v divadle Reduta. Přijďte se pobavit i zamyslet nad náhodami, které nás v životě potkávají. 12. června zří naposledy světlo světa Podezřelá krajina s anděly, jedna z nejoceňovanějších inscenací divadla Reduta, v níž nahlédneme do života a díla brněnského básníka Zdeňka Rotrekla i do minulosti našeho města.

Více informací čtěte na www.ndbrno.cz/cinohra

 

© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO