Nádherné dokumenty Petra Slavíka a jeho kolegů

Petr Slavík, autor knihy Blízká setkání, představuje nádherné dokumenty o divoké přírodě, které vznikly ve spolupráci s jeho kolegy a přáteli.

Již od 13. 5. se můžete těšit na tento dokumentární seriál s názvem Ve stopě predátora, který můžete sledovat na Prima ZOOM.

Pantanal (Ve stopě predátora) – trailer>>
Pantanal – nový dokumentární film ze série Ve stopě predátora v režii Petra Kašpara. Dobrodružství fotografa divoké přírody Petra Slavíka a jeho asistentky Kristýny v nejkrásnější bažině světa. Příběh o cestě za vysněnou fotografií největší šelmy kontinentu, o životě místních farmářů a přírodě, která svou krásou bere dech. Staňte se na okamžik honákem dobytka, vyzkoušejte si s Kristýnou dojení krav i lov piraní, abyste nakonec po dlouhých dnech hledání zahlédli krále Pantanalu – jaguára.

KALAHARI (Ve stopě predátora) – trailer>>
Druhý díl série Ve stopě predátora míří do subsaharské Afriky na konci období dešťů. Do stanového tábora na řece Khwai přijíždí herečka Barbora Mottlová, aby poznala nádheru africké divočiny zblízka. Průvodce jí dělá fotograf divoké přírody Petr Slavík. V době hojnosti je buš plná stád antilop, zeber a pakoňů. Za stády kopytníků se vysokou travou plíží nebezpečné zlaté stíny. Velké africké kočky, Petrův fotografický cíl v deltě Okavanga.

Tien-Shan (Ve stopě predátora)>>
Již potřetí se v rámci cyklu Ve stopě predátora vydává fotograf Petr Slavík do divočiny. Jeho cílem je tentokrát severozápadní Tien-Shan. Úžasná horská krajina plná neprobádaných údolí a věčně zasněžených štítů je domovem vzácného medvěda plavého. Petr se za touto velmi plachou šelmou vydává společně s mladou fotografkou Magdalénou. Hory ale nedávají nic zadarmo a celá expedice je ohrožena jeho zraněním.

Foto: Petr Slavík

  

  
 

Související produkty

Ocenění

Blízká setkání

Běžná cena: 598 Kč
Naše cena: 478 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO