Kniha z JOTY vyhrála 1. místo na festivalu GO Kamera 2019

Festival GO Kamera každoročně přitahuje milovníky cestování, fotografy, filmaře, vodáky, horolezce, potápěče i dobrodruhy.

Letošní 22. ročník se konal 17. – 20. 1. 2019 v Kongresovém centru BVV. Festival nebyl doménou pouze „cestovatelů". Svými filmy, fotografiemi a zážitky z cest se představili i polárníci, novináři, režiséři, horolezci, spisovatelé, hudebníci a další osobnosti společenského života. I tento rok organizátoři připravili více než dvě desítky atraktivních besed a promítání.

GO KAMERA překročila hranice obvyklých cestovatelských promítání propagující destinace. Program byl natolilk bohatý a interaktiví, že mohli si návštěvníci připadat, že skutečně léčí s lékaři v Kurdistánu, staví Sluneční školu v Himálaji nebo nemocnici v Pákistánu, s kosmonauty NASA propojují dobu kamennou Nové Guineje, pomáhají v Afghánistánu nebo šplhají na nejtěžší vrcholy planety.

Krom toho se veškeré přednášky, účastníci i knihy na festivalu hodnotí. A naše kniha Horolezci se umístila v kategorii Nejlepší kniha! Výjimečná publikace, která kompletně mapuje historii horolezectví plná odvážných příběhů o dobývání hor vyhrála 1. místo

Všem autorům této skvělé knihy gratulujeme! 

Související produkty

Ocenění

Horolezci

Běžná cena: 798 Kč
Naše cena: 638 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO