Kniha Kuchyně. Dětem vstup povolen nominována na Výroční cenu Zlatá stuha

31. března 2016 byly na tiskové konferenci na Novoměstské radnici v Praze vyhlášeny nominace na cenu pro nejlepší knihy pro děti a mládež vydaných v českém jazyce Zlatá stuha 2016. Za 20 let existence je to jediná cena v České republice zaměřená na dětskou literaturu a je tak garantem kvalitních českých knih pro děti a mládež.


Mezi nominovanými tituly ve výtvarné části soutěže v kategorii Literatura faktu pro děti a mládež je i kniha autorky Evy Takové a ilustrátorky Jany Nachlingerové Kuchyně. Dětem vstup povolen z Nakladatelství JOTA.

Kuchyně. Dětem vstup povolen vám ukáže, že zapojit děti do vaření může být velká paráda, zábava a záruka skvěle společně stráveného času. Je plná jednoduchých a zdravých receptů, které větší děti zvládnou prakticky samy; karet, díky kterým si vaši potomci nejen předchystají ingredience, ale třeba i zvládnou nákup surovin; her a nápadů, jak zabavit ty, kterým ještě nepatří do rukou ostré nástroje.

Zkrátka a dobře – už nemusíte odkládat děti při vaření do pokoje, obýváku, k sousedům nebo k televizi, zapojte je a jednou třeba budou vařit ony vám!

Více o Výroční ceně Zlatá stuha, seznamu nominovaných a další informace najdete na www.zlatastuha.cz.

Ilustrátorka Jana Nachlingerová

Související produkty

Ocenění
Akce

Kuchyně. Dětem vstup povolen

Běžná cena: 348 Kč
Naše cena: 98 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO