14. 6. Den dárců krve ve FN Brno s Nakladatelstvím JOTA a Knihovnou Jiřího Mahena

14. červen je Světovým dnem dárců krve. Smyslem tohoto dne je poděkovat všem, kdo darují krev a zachraňují tak lidské životy. 
Proto Nakladatelství JOTA spolu s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Brno a projektem Knihovníci nemocnici pod Knihovnou Jiřího Mahena, pobočkou NA KŘIŽOVATCE připravily pro tuto příležitost speciální akci pro opakované dárce i prvodárce nazvanou „Darujte krev, vyhrajte knihu“.

Ve dnech 1.–14. 6. 2016 si při odběru na brněnské transfuzní stanici můžete zkrátit čekání četbou knih z Nakladatelství JOTA, které po skončení akce zůstanou v knihovně Fakultní nemocnice Brno, kde budou k dispozici hospitalizovaným pacientům. Zároveň můžete o některou z našich knih také soutěžit vyplněním soutěžního kuponu přímo na místě. 

V úterý 14. června mezi 9.00 a 10.30 na Transfuzním a tkáňovém oddělení Fakultní nemocnice Brno můžete potkat i týmy z Nakladatelství JOTA a projektu Knihovníci nemocnici, kteří přijdou osobně podpořit myšlenku vlastní krví. 
 

Přidejte se i vy a domluvte si termín již dnes! Bližší informace najdete na http://www.fnbrno.cz/darce
K odběru si vezměte s sebou OP a průkazku pojištěnce. Pokyny o režimu před odběrem lze najít na http://www.fnbrno.cz/dieta-pred-odberem/t3435.

 

 

Pravidla soutěže:

Soutěže se mohou účastnit opakovaní dárci i prvodárci, celkem soutěžíme o 10 knih z Nakladatelství JOTA. Pro účast v soutěži stačí po odběru na transfuzní stanici FN Brno vyplnit soutěžní formulář, který bude k dispozici u prezenčního okénka, a vhodit jej do připraveného boxu. 
Na Den dárců krve, 14. 6. 2016 v 13:30, vylosuje zástupce FN Brno 10 výherců knih. Výherci budou kontaktování e-mailem, knihy budou k vyzvednutí v budově Nakladatelství JOTA – Brno, Královo pole (Škárova 16).

Kupony s osobními daty soutěžících slouží výhradně účelům soutěže a nebudou poskytovány třetím stranám.

 

Děkujeme za darování krve a přejeme hodně úspěchů v soutěži.

 

 

© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO