E-SHOP dotazy +420 515 919 586 / Sekretariát +420 515 919 580
Cestovatelský a hudební festival v Ostravě.
Kde: Ostrava
Zveme vás na cestovatelský a hudební festival Jarní Ozvěny 2019. Festival, který spojuje projekci profesionálních i amatérských cestovatelských přednášek, filmů a diashow společně s hudebními vystoupeními různých hudebních kapel.
Více informací o cestovatelském a hudebním festivalu Ozvěny včetně kompletního programu najdete ZDE.
Již tento víkend 2. 3. se můžete těšit na Martina Krejsu a Petra Piechowicze: Příběhy legend československého horolezectví.
Zveme vás na přednášku tvůrců knihy Navždy první.
Autor textu Martin Krejsa a fotograf Petr Piechowicz, jenž knihu obohatil portréty popisovaných postav vám podrobně vylíčí jak probíhaly přípravy k vydání knihy Navždy první. Kniha vznikala v průběhu dvou desítek let a je spojena se spoustou zážitků a příhod.
Kde: Kino Vesmír, Ostrava