Recenze: Netvor bez svědomí

Ted Bundy... jméno, které zná snad každý. Jeden z nejhorších a nejbrutálnějších vrahů Ameriky. Ted Bundy je muž několika tváří... okouzlující, sympatický, inteligentní, přitažlivý, ale pod tím vším se skrývá netvor, který je násilník a nekrofil.

Ann Rule kdysi souhlasila, že napíše knihu o brutálním vrahovi, který vraždí krásné mladé ženy. Bohužel, až v průběhu psaní zjistí, že vrahem oněch vražd je její blízký přítel Ted Bundy, se kterým pracovala na krizové lince. Ted Bundy se přiznal k zabití nejméně šestatřiceti mladých žen a za tři z nich dostal trest smrti na elektrickém křesle.

Ann nám v knize popisuje život Teda Bundyho... od jeho narození až po jeho popravu. Vypráví nám i o svém blízkém vztahu k Tedovi, její korespondence s Bundym, když byl ve vězení. Ale vypráví nám i o tom, že vedle sebe měla člověka, který se uměl přetvařovat a manipulovat s ostatními a to tak mistrovsky, že jí ani nenapadlo, že její blízký přítel je jeden z nejhorších vrahů Ameriky.

Viděla jsem různé dokumenty, filmy a četla články o Tedu Bundym... proto jsem se neskutečně těšila na tuhle knihu, ale tohle... to jsem nečekala!
 

Celou recenzi čtěte na Databazeknih.cz

Autorka recenze: Tereza Mondeková

 

Související produkty

Ted Bundy, vrah po mém boku

Běžná cena: 498 Kč
Naše cena: 398 Kč

Richard Ramirez: Night Stalker

Běžná cena: 498 Kč
Naše cena: 398 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO