P. Krtková, Knihcentrum.cz: Amari a Noční bratři

Americký spisovatel B. B. Alston, který je v zahraničí velmi úspěšný svojí literární tvorbou pro mladé čtenáře, se konečně dostává i na český knižní trh. Jeho debutový román pro děti pod názvem Amari a Noční bratři se dočkal českého překladu a já vám tuto knihu vřele doporučuji!

Kniha Amari a Noční bratři, která na vás na první pohled zapůsobí krásnou obálkou, se v zahraničí dostala na vrchní příčky v hodnocení a není se čemu divit. Tato kniha totiž v sobě ukrývá perfektně vybudovaný svět plný magie a dobrodružství. Není tedy nutné považovat ji za dílo přímo určené pouze mladým čtenářům, ale i dospělí si zde přijdou na své.

Příběh je zajímavý, čtivý, originální a dějová linie je skvěle vystavěna. O dobrodužství a mnohé překážky není nouze a příběh plyne v rychlém tempu, kde není čas se  nudit. Amari je odvážná hlavní protagonistka, která se vydává v bratrových stopách za jeho záchranou a jistě bude pro mnohé čtenáře inspirativní literární postavou. Její osobní život, problémy se šikanou, se kterou se od dětství musela potýkat, rozdíly ve vnímání dětí ve společnosti, touha po rodinném bezpečí, zázemí a přátelství vás donutí přemýšlet nad životy mnoha dětí a budete Amari na její cestě fandit.

Pokud hledáte čtivý, magický a především dobrodružný příběh pro mladší čtenáře, Amari a Noční bratři je skvělou volbou a určitě si i vy nenechte tento příběh ujít!

amari a nocni bratri

Celou recenzi čtěte zde>> 

Autor: Petra Krtková

Zdroj: Recenze: Amari a Noční bratři | KNIHCENTRUM.cz

 

Související produkty

Amari a Noční bratři

Běžná cena: 398 Kč
Naše cena: 318 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO