L. Loužecký, ČBDB: Oblíbená sestra o zákeřnosti a intrikách žen

Oblíbená sestra by mohla být v určitých momentech příručkou, jak by se neměly ženy chovat. Autorka Jessica Knoll totiž přináší pohled na osoby něžnějšího pohlaví, které se při touze získat si slávu nezastaví před ničím.

Zápletka celého příběhu se točí okolo pěti žen, které se rozhodly uspět v reality show zvané Goal Diggers. Kamery natáčejí jejich životy, které jsou plné intrik, nenávisti a zlomyslnosti. Vedení této reality show totiž nestojí o poklidnou domácí atmosféru. A samotné účastnice si to natolik uvědomují, že se neštítí udělat téměř cokoliv, aby si získaly svůj televizní prostor. Všechno postupně spěje ke tragickému konci.

Reality show je velice úspěšným tématem, na kterém staví nejen televizní obrazovky. Americká autorka Jessica Knollová se rozhodla zařadit ho do své aktuální knihy a postavit ji zejména na ženské touze po moci.

Kniha je přehlídkou toho, že i ženy umějí být vulgární, umějí se opít a nebezpečně se pouštět do každého, kdo jim bude stát v cestě. Většina příběhu se zabývá ženskými tématy, intrikami a snahou získat si co největší pozornost. Zajímavostí je i vložení humanitární pomoci, která ovšem může být opět použita při honbě za slávou.

U Oblíbené sestry je už po pár stránkách jasné, že se jedná především o literatury pro ženy. Nabízí sice několik dramatických až thrillerových okamžiků, ale v drtivé většině se věnuje ženským rozhovorům, rozborům ženské duše i zkaženosti dnešního světa pohledem ženy. Můžete se těšit na celou řadu okamžiků, kdy si budete říkat:"Panebože, to je ale mrcha“.

Celou recenzi čtěte zde>>

Autor: Lukáš Loužecký

Zdroj: cbdb.cz

Související produkty

Akce

Oblíbená sestra

Běžná cena: 398 Kč
Naše cena: 69 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO