E. Richterová, nasknizni-svet.blogspot.com: Ted Bundy, vrah po mém boku

Ted Bundy. Jeden z nejznámějších sériových vrahů, který dlouho utíkal před zákonem a snad ještě déle před trestem smrti. A my teď máme možnost nahlédnout do jeho života...

Sonda do života Teda Bundyho a jeho případu, který otřásl Amerikou. Mrazivý příběh o tom, že i když si myslíme, že někoho známe, tak to neznamená, že to nemusí být přetvařující se netvor bez svědomí. 
Bundy se doznal nejméně k šestatřiceti vraždám mladých žen, včetně dětí a pouze za tři z nich byl odsouzen k trestu smrti. 
Ted Bundy - na první pohled inteligentní, charismatický a empatický muž, který se dokázal během okamžiku změnit na brutálního netvora bez slitování...

...

Ann Rule nám představuje fascinující příběh, který si pohraje s vašimi emocemi od úžasu nad tím, jak to všechno mohl Ted provádět, aniž by se na to přišlo. Přes nepochopení toho, jak to mohli vyšetřovatelé tolik pokazit, co se týče shromažďování důkazů k soudu, až třeba i po lítost k samotnému Tedovi. 

...

Ted Bundy, vrah po mém boku je velmi zdařilou knihou, která vás chytne a nepustí, dokud ji nedočtete, protože příběh Teda Bundyho je svým způsobem fascinující a zároveň může sloužit i jako varování, že by se ženy měly mít na pozoru i před sympaticky působícími cizinci. Příběh od autorky Anny Rule nesmí chybět v žádné knihovně fanouška opravdových zločinů nebo milovníků příběhů podle skutečných událostí. Ale rozhodně osloví i širší veřejnost. 

Celou recenzi čtěte zde>> 

Autor:  Eliška Richterová

© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO