Darujte krev a vyhrajte knihu!

Vzhledem k blížícímu se Světovému dni knihy 23. 4. a také proto, že se nemocnice stále potýkají s akutním nedostatkem krve, rozhodli jsme se i my přispět jednak osobním darováním krve a také věnováním několika knižních dárků jako poděkování všem, kdo darují krev a zachraňují tak lidské životy.

 Proto Nakladatelství JOTA spolu s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Brno a projektem Knihovníci nemocnici pod Knihovnou Jiřího Mahena, pobočkou NA KŘIŽOVATCE připravily pro tuto příležitost speciální akci pro opakované dárce i prvodárce nazvanou „Darujte krev, vyhrajte knihu“.

Ve dnech 3.–21. 4. 2017 si čekání na odběr na brněnské transfuzní stanici můžete zkrátit četbou knih z Nakladatelství JOTA, které po skončení akce zůstanou v knihovně Fakultní nemocnice Brno, kde budou k dispozici hospitalizovaným pacientům. Zároveň můžete o některou z našich knih také soutěžit vyplněním soutěžního kuponu přímo na místě. 


V pátek 21. dubna mezi 9.00 a 11.00 na Transfuzním a tkáňovém oddělení Fakultní nemocnice Brno můžete potkat i tým z Nakladatelství JOTA, který přijde osobně podpořit myšlenku vlastní krví. 


Přidejte se i vy a domluvte si termín již dnes! Bližší informace najdete na http://www.fnbrno.cz/darce
K odběru si vezměte s sebou OP a průkazku pojištěnce. Pokyny o režimu před odběrem lze najít na http://www.fnbrno.cz/dieta-pred-odberem/t3435.

Pravidla soutěže:
Soutěže se mohou účastnit opakovaní dárci i prvodárci, celkem soutěžíme o 10 knih z Nakladatelství JOTA. Pro účast v soutěži stačí po odběru na transfuzní stanici FN Brno vyplnit soutěžní formulář, který bude k dispozici u prezenčního okénka, a vhodit jej do připraveného boxu. 

21. 4. 2017 v cca 13.00 vylosuje herec Lukáš Hejlík 10 výherců knih. Výherci budou kontaktování e-mailem, knihy budou k vyzvednutí v budově Nakladatelství JOTA, Škárova 16, Brno – Královo Pole.

Kupony s osobními daty soutěžících slouží výhradně účelům soutěže a nebudou poskytovány třetím stranám.
 
Děkujeme za darování krve a přejeme hodně úspěchů v soutěži.

© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO