M. Kunzová, recenze: HausMagick

Vítejte v hauswitch - domě plném kouzel a čar 

Jeho obyvatelka Erica Feldmannová, autorka knihy HausMagick, kterou bych vám stejně jako předešlé, mnou recenzované, ve zpravodaji nakladatelství Jota zveřejněné zajímavé tituly s vřelým doporučením k zakoupení, přečtení či alespoň prolistování představila, je charismatickou ženou, moderní čarodějkou s vrozeným talentem, dlouholetým zájmem, studiem a praxí nabytým umem k dokonalým přeměnám nehostinných, studených, disharmonických příbytků v prostory plné lásky, bezpečí, klidu, domácího tepla a pohody. Hledáte - li tipy, rady, triky a možná snad i nějaká ta kouzla a čáry, jak si za pár korun bez zbytečného běhání po prodejnách nábytku, designových doplňků, několikahodinového vysedávání na e - shopech s nabídkou tohoto sortimentu, zútulnit byt, zvelebit dům či ochránit svůj malý kout v něm proti vetřelcům - zlým duchům v podobě prachu, nepořádku, hluku, ale i těm skutečným. Konečně si vydobýt toliko potřebných chvil naprostého soukromí bez přítomnosti všetečných domácích mazlíčků, milovaných děti, partnerů, zvědavých příbuzných i nevítaných návštěv ,... Erica Feldmannová a její čarovná kniha HausMagick jsou tu pro vás. 

HausMagick

HAUSMAGICK MÁME VŠICHNI    

Jestliže na čáry a kouzla nevěříte, jste ryze pragmatické, racionálně uvažující osoby a pohádky vás také nikdy moc nebavily, i vy se na vlastní oči po přečtení (prohlédnutí, prolistování) i pokochání se krásou fotografií v HausMagick přesvědčíte, že každý životní prostor, tedy i ten váš, je jimi naplněn doslova od podlahy až ke stropu. Forma a polarita energie, která vyzařuje ze všech věcí, jimiž se doma obklopujete. Živých bytostí, jež se v něm pohybují. Vnějšího okolí v němž sídlíte. Vzduchu, který dýcháte. Slunce, tmy, kterým necháte nahlédnout skrze otevřená okna, okenní tabulky do vaší domácnosti, …To vše a mnohem více lidskému oku mezi nebem a zemí nepostřehnutelného, se nepřetržitě mísí ve vašem čarovném domácím kotli při výrobě jedinečného, pro váš příbytek originálního kouzla. Zda bude k užitku či zkáze. Zda se bude v pozitivním či naopak negativním směru promítat do zdraví vašeho i vašich spolubydlících, stejně tak ovlivňovat vaši náladu i výkonnost, kvalitu připravovaného i konzumovaného jídla, spánku... , závisí dle Eriky na šesti zásadních faktorech. Na nich staví své po zásluze úspěšné čarování, které je v moci i nás, prachobyčejných lidí.  

ROVNOVÁHA, HARMONIE, POHODLÍ, OCHRANA, OČIŠŤOVÁNÍ A PLNĚNÍ PŘÁNÍ  V tom je gró všeho, co se každodenně, každou minutu, potažmo sekundu děje ve vaší mysli, fyzickém těle i domácnosti.  

Šest pojmů, současně i názvů hlavních kapitol knihy HausMagick, ve kterých se jim autorka titulu HausMagick se svým týmem kolegů na čarovný design detailněji věnuje, zahrnuje od teorie výkladu karet, lunárních znamení, konstelace planet, léčivých bylin, krystalů a meditačních technik, rovněž rozsáhlou nabídku praktických ukázek i návodů k jednoduché výrobě pomůcek a nástrojů pro náš vlastní osobitý HausMagick. Nástěnky snů, balíčky přání, přírodní čistidla, ochranné solné směsi, energetické krystaly, ozdravné pokojové rostliny, domov zabezpečující klíče i patroni...

Stačí si jen vybrat vhodné kouzlo a posílit jim, inovovat či nově vnést do vašeho domova přesně to, co mu chybí k vaší i jeho spokojenosti.

Každý z nás ve svém domově čaruje aniž by tušil ! V koupelně, v kuchyni, při úklidu, odpočinku, snění i spánku.

Mnohé z nabízených kouzel nevědomky, aniž by kdo z nás tušil, že mají kouzelnou moc, každodenně praktikujeme pro dobro své i svého domova. Například se s láskou a péči staráme o své pokojové rostliny a domácí mazlíčky. Se stejnou láskyplnou péči pro sebe a své blízké připravujeme pokrmy z kvalitních čerstvých tuzemských přírodních minimálně zpracovaných potravin. Pro zachování matky přírody třídíme odpad a recyklujeme. Pro vzdušnost šatníků rozdáváme za léta nahromaděné nenošené šatstvo. Pro čistotu domova i sebe průběžně uklízíme za minima chemických přípravků. Bez pomoci kouzel a čar, neznalí jakýchkoliv očistných rituálů kouřem,  příprav bylinných lektvarů, druhů léčivých krystalů, naprostí designový amatéři i antitalenti v kuchyni neschopní zatlouct hřebíček či vyměnit žárovku, všichni ovládáme kouzlo jímž měníme sebe, svůj domov i svět. Tím nejmocnějším, nejpravdivějším i nejsprávnějším zaklínadlem v jakýkoliv čas a prostor je totiž naše INTUICE. To v závěru knihy HausMagick mj. zdůrazňuje a coby hlavní radu v domácím čarování doporučuje i Erica Feldmannová. 

Intuice, nebo - li vnitřní hlas, jemuž umíme-li správně naslouchat (což bychom měli dělat nepřetržitě), totiž vždy přesně na 100 % ví, co je pro nás i náš domov v tu danou chvíli to nejlepší. Ke zdravému žití i spokojenému bydlení. Naslouchejme, obzvláště ve chvílích nejistoty, strachu, obav, životních krizí s láskou a důvěrou sami sobě, nechme si maličko poradit či inspirovat čarovnými kousky Ericy Feldmannové , protože tak se vždy, i v zařizování příbytku, volby profese, počtu dětí, výběru potravin, dovolené nebo času cvičení, ... rozhodneme správně.

 

Pozn.

Kdybyste i po přečtení knihy stále nenabyli přesvědčení, že vy a okolní svět nepřetržitě čaruje, doporučuji vystavit si knihu HausMagick na viditelné místo coby ochranný amulet. Nikdy nevíte, ...

Já „věřící“ ji pro jistotu rozhodně přidám do poličky v ložnici, nad kterou i ostatními pokoji obývající naše pětičlenná rodina bdí malý andělíček strážníček ze dřeva.    

 

Autor: Markéta Kunzová

 

Související produkty

Akce

HausMagick

Běžná cena: 398 Kč
Naše cena: 139 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO