• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Akce

Mládí v hajzlu: Povolení prudit – limitovaná edice

ukázka

KNIHA
skladem
398 Kč
(Ušetříte 269 Kč)
129 Kč

Divoká jízda Nicka Twispa a jeho rodiny pokračuje, držte si klobouky, jedeme z kopce!
Knihu v limitované edici doplňuje stylový bavlěný vak a placka s motivem „Mládí v hajzlu“.

Už je to skoro rok, co jsme se rozloučili s příslušníky divokého a neustále se rozrůstajícího klanu Twispových. Jistě vám leží v hlavě řada otázek jako například: Udělal Nick senior s filmem o svém mládí díru do světa a sklízí teď ovace na snobských festivalech? Navštěvuje jeho synátor Nick II. a hlavní hvězda výše zmíněného veledíla některý ze vzdělávacích ústavů pro losangeleskou smetánku, kde je středem pozornosti místní zhýčkané mládeže? Podlehla mu konečně jeho životní láska Cal a tvoří teď spolu páreček šťastně vrkajících hrdliček? Překvapivá odpověď na všechny tři otázky zní: nikoli.

Patriarcha rodu uvažuje o tom, že obnoví žonglérskou kariéru (z něčeho nájem platit musí) a mladý Nick si přivydělává kydáním sloního trusu (díkybohu jen od docela mrňavého slona). Ani jeho milostný život se nerozvíjí zrovna utěšeně. Cal s ním odmítla prožít noc plnou vášně, kterou mu slíbila, a vyměnila ho za trapného hezouna Fabiana. Na druhou stranu se ale ve městě objeví půvabná Almy, vnučka Trenta Prestona. Že by se snad blýskalo na lepší časy? Jenže v životě Twispů není nic úplně jednoduché a jejich minulost ještě neodhalila všechna svá tajemství…

I tento, už devátý díl oceňované twispovské ságy ohromí množstvím překvapivých krkolomností a vtipných zvratů a přivede zpět na scénu většinu oblíbených postav z předchozích románů.

Počet stran: 300

Formát knihy: 130x200

Vazba: brožovaná

EAN: 9788075655752

ISBN: 978-80-7565-575-2

Datum vydání: 21.11.2019

Původní název: Licensed to Revolt (The Journals of Twisps on the Move, Book 9)

Překladatel: Naďa Funioková

V sérii také vyšlo
V sérii také vyšlo