• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Božská potvora

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
238 Kč
(Ušetříte 48 Kč)
190 Kč
ke stažení
149 Kč

Božský bastard se bude ženit. A to je potřeba pořádně oslavit. Vítejte na rozlučce se svobodou v srdci lasvegaského Stripu!

Bennett & Chloe, Max & Sára, Henry & plný stůl jídla a Will & – krásný transvestita? Někdo si užívá tajných dostaveníček, někdo to rád na veřejnosti a jiný vymýšlí odplatu. Na této rozlučce se může stát úplně všechno. Max, Will a Henry, to jsou Bennettovi nejlepší přátelé, kteří se rozhodli uspořádat mu tu nejdivočejší rozlučku se svobodou.

Luxusní kasina, zářící kluby, alkohol, který teče proudem, a žhavé tanečky na klíně. Počkat – cože?! Bennett rozhodně nepatří k mužům, kteří by si užívali pozornosti jiných žen. Když mu tedy Max oznámí, že na něj v salonku čeká překvapení, je dost naštvaný. Musí se řídit instrukcemi – sednout si na židli, zavázat oči a čekat, co se bude dít. Když se po chvíli otevřou dveře a místností se rozline hudba a sladký parfém, je mu ještě o trochu hůř. Do té doby, než tóny přeruší známý hlas: „Zdravím, pane Ryane.“ Ta potvora!

Jakmile Bennett zjistí, že se ocitl v jednom městě se svou snoubenkou Chloe Millsovou, snaží se všemožně vymyslet, jak by se nepozorovaně vytratil z pánského večírku. A pozor, zřejmě není jediný, kdo má těsno v kalhotách. Max a jeho podivné výmluvy a odchody jsou rozhodně podezřelé. Sára je tu taky! Tenhle večer bude hodně dlouhý, hodně vášnivý a tak trochu na hraně zákona. Ale pokud všechno, co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, možná už nebudou chtít odejít! 

Počet stran: 158

Formát knihy: 130x200

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788075657305

ISBN: 978-80-7565-730-5

Datum vydání: 22.7.2020

EAN: 9788075657626

Datum vydání: 22.7.2020

Původní název: Beautiful Bombshell

Překladatel: Dominika Moulíková

Recenze

„Pořádně žhavé… pro ty z vás, kteří se nezaleknete příběhů, které si nepotrpí na ciráty...“
EW.com

„Chytré, sexy a uspokojující… tahle série aspiruje na to stát se romantickou klasikou.“
Tara Sue Meová, spisovatelka

„To, co na Christině Lauren a její Božské sérii miluji nejvíc, je, že v jejích knihách vždycky najdete humor. A stejně tak žhavé, vášnivé okamžiky i jedna z těch nejsladších vyznání lásky.“
BooksSheReads.Com

V sérii také vyšlo
V sérii také vyšlo
Božský bastard
Božský cizinec
V sérii také vyšlo