• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Božská mrcha

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
238 Kč
(Ušetříte 48 Kč)
190 Kč
ke stažení
149 Kč

Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy... Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda.

Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí? Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska.

Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují... A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano?

Kniha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život?

"Má matka mi vždycky říkala, abych si našel ženu, která mi bude rovna ve všech směrech. „Nepřipusť, aby ses zamiloval do někoho, kdo bude upřednostňovat tvůj svět před svým. Zamiluj se do někoho, kdo bude žít stejně neohroženě jako ty. Najdi si ženu, kvůli které budeš chtít být lepším mužem.“ Rozhodně jsem si našel ženu, která je mi ve všem rovna, ženu, která z mého života udělala peklo na zemi a žila jen proto, aby mě popouzela. Ženu, kterou bych nejradši umlčel lepicí páskou… a kterou jsem chtěl stejnou měrou políbit. Moje přítelkyně, bývalá stážistka, slečna Chloe Millsová. Božská mrcha."
Bennett Ryan

Počet stran: 192

Formát knihy: 130x200

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788075657152

ISBN: 978-80-7565-715-2

Datum vydání: 3.6.2020

EAN: 9788075657237

Datum vydání: 3.6.2020

Původní název: Beautiful Bitch

Překladatel: Dominika Moulíková

Recenze

„Příběh plný žhavého sexu a vzrušujícího napětí.“
RT Book Reviews

„To, co na Christině Lauren a Božské sérii miluji nejvíc, je to, že v jejích knihách vždycky najdete humor. A stejně tak žhavé, vášnivé okamžiky i jedna z těch z nejsladších vyznání lásky.“
BooksSheReads.Com

„Ďábelsky nemravné spojení tvrdého porna a velmi výjimečného dílu seriálu Kancl…“
PerezHilton.com

V sérii také vyšlo
V sérii také vyšlo
Božský bastard
Božský cizinec
V sérii také vyšlo