• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Bláto, pot a slzy

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
348 Kč
(Ušetříte 70 Kč)
278 Kč
ke stažení
219 Kč

Život jako jedno velké dobrodružství. Autobiografie mistra přežití Beara Gryllse.

Bear Grylls je muž, který vždy vyhledával ta nejextrémnější dobrodružství. Znají a obdivují ho miliony lidí – jako hlavní postavu celosvětově oblíbených dobrodružných seriálů, jako úspěšného spisovatele či jako hlavu skautského hnutí – protože Bear Grylls přežil tam, kam se odváží jen málokdo. Nyní poprvé Bear vypráví o svém akčním životě. Jeho otec ho už jako malého chlapce na ostrově Wight naučil lézt a plachtit.

Netrvalo proto dlouho a Bear se už ve škole začal pouštět do dobrodružných nočních horolezeckých výprav. Jako teenager našel svou identitu a smysl života v lezení a bojových sportech, které nakonec zavedly mladého dobrodruha na úbočí mocného Himálaje či do výcvikového tábora velmistra karate v dalekém Japonsku. Po návratu domů nastoupil do obávaného a náročného výběrového kurzu Britských zvláštních jednotek 21 SAS – a tato cesta ho zavedla až na samotné hranice fyzických i mentálních sil.

A pak si Bear při hrozivé parašutistické nehodě v Africe natřikrát zlomil páteř. Nebylo vůbec jisté, jestli bude vůbec znovu chodit. Jenže ani ne za osmnáct měsíců po úrazu a navzdory prognózám lékařů stanul třiadvacetiletý Bear, jako jeden z nejmladších horolezců v historii, na vrcholu Mount Everestu. A to byl jen začátek jeho dalších, neobyčejných dobrodružství...

Bláto, pot a slzy je strhující a zábavnou povinnou četbou nejen pro adrenalinové závisláky, ale i pro salónní dobrodruhy.

Počet stran: 376+24

Formát knihy: 145x210

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788075653352

ISBN: 978-80-7565-335-2

Datum vydání: 20.7.2018

Datum dotisku: 20.11.2019

EAN: 9788075653659

Datum vydání: 1.8.2018

Původní název: Mud, Sweat and Tears

Překladatel: Jakub Futera

Recenze

„Ostřejších chlápků, než je neohrožený lezec a dobrodruh Bear Grylls, mnoho nenajdete.“
Sun

„Nenapadá mě nikdo další, kdo by dokázal čelit výzvám a překonávat je takovým způsobem jako Bear Grylls.“
Generál Guthrie, velící plukovník jednotek SAS