Knihomolkaveru, recenze: Výlety (nejen) s dětmi

Léto láká k výletům a já už poslední dobou trochu tápu, kam vyrazit. Proto jsem moc ráda, že se mi do rukou v rámci spolupráce s nakladatelstvím Jota  dostala kniha Výlety (nejen) s dětmi. A mohu říct, že od té doby, co mi tato kniha dorazila, tak každý víkend stihneme hned několik výletních tipů z této knihy. 

Publikace je rozdělená do šestnácti částí naší krásné republiky a je plná různorodých tipů, díky čemuž si každý výletník najde to své. Kniha má v názvu "nejen s dětmi" a opravdu není orientovaná pouze na rodiny s dětmi, ale na turisty všeho druhu. Najdete v ní to nejzajímavější ať už preferujete výlety za hrady a zámky, turistiku, zoo nebo dětská hřiště.
Oceňuji i přítomnost piktogramů, se kterými to autorka nepřeháněla, ale naopak je do knihy zaznamenávala s citem (např. pokud se jedná o turistickou trasu, kde by vás možná nenapadlo vzít kočárek nebo pejska) a díky tomu jsou snadné na orientaci a donutí čtenáře si jich opravdu všimnout. Samotný popis jednotlivých výletů je stručný, ale výstižný a doplněný o odkaz, kde můžete najít více informací.

Kam na výlety

 

 

 

 

 

 

 

Pravděpodobně to není ten typ průvodce, který s sebou budete na výlety vozit v batohu. Má totiž kvalitní vazbu a je opravdu obsáhlá, takže i poměrně těžká. Doporučuji proto výlet naplánovat z pohodlí domova.

Celou recenzi čtěte zde>>

Autor: knihomolkaveru

Zdroj: https://knihomolkaveru.blogspot.com/

 

Související produkty

Výlety (nejen) s dětmi

Běžná cena: 598 Kč
Naše cena: 478 Kč
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO