• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Trapasy v hantecu

KNIHA
skladem
238 Kč
(Ušetříte 48 Kč)
190 Kč

Kniha trapasů v hantecu.

Trapasy v hantecu aneb fópáčkový storky jsou skutečnými příběhy ze života autora této knihy, muzikanta a šiřitele brněnského hantecu Honzy Hlaváčka. Šiřitel slangu moravské metropole v krátkých povídkách ilustruje svoji schopnost způsobit co největší možný trapas v co nejkratší možné době a s minimem vynaložené energie. Najdeme zde příběhy ze studií, hudebních produkcí, dovolených i ze zaměstnání, ať už jako muzikanta, (třeba i na pohřbech), ajťáka nebo učitele. To vše, jak jinak, než v brněnském hantecu s nezbytným slovníčkem za každou kapitolou.

V poslední části knihy autor dokládá výsledky svoji osvětové činnosti v Čechách překladem zásad Klubu dobré pohody Petra Novotného a překladem příběhů, vyobrazených na plátnech Mistra Františka Ringo Čecha (ano i toho nejznámějšího díla o zvířátkách). Oba aktéři, dle svého vyjádření v úvodu díla, jsou nyní obdivovateli a fanoušky brněnského hantecu, což je pro popularizaci tohoto slangu dobrý začátek.

Ilustrátorem knihy i autorem obálky je, jako u všech Hlaváčkových knih, hudebník, textař, skladatel, grafik a malíř Libor Machata.

Počet stran: 160

Formát knihy: 130x200

Vazba: pevná

EAN: 9788026047247

ISBN: 978-80-260-4724-7

Datum vydání: 21.5.2021

V sérii také vyšlo