• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Dotisk

Láska k nedokonalým věcem

Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost

KNIHA
E-KNIHA
skladem
368 Kč
(Ušetříte 74 Kč)
294 Kč
ke stažení
198 Kč

Když se staráte v první řadě o sebe, také svět uzná, že si zasloužíte, aby o vás bylo postaráno.

Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a problém ignorují, což někdy vede k úzkosti nebo depresi. Jiní reagují tím, že se usilovněji věnují svým povinnostem v práci, ve škole nebo doma, v naději, že to přinese štěstí jim samotným i jejich nejbližším. Co když ale stačí být prostě sám sebou? Stejně jako když v letadle dostaneme pokyn nasadit kyslíkovou masku napřed sobě a teprve pak pomáhat ostatním, musíme být nejprve v míru sami se sebou, než budeme moci být v míru se světem kolem sebe.

V tomto krásném pokračování svého mezinárodního bestselleru Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte se zen-buddhistický mnich Haemin Sunim s moudrostí sobě vlastní věnuje tématu péče o sebe a tvrdí, že pouze přijetím sebe sama – a všech nedostatků, díky kterým jsme sami sebou – můžeme dosáhnout soucitných a naplňujících vztahů s partnerem, rodinou a přáteli.

Kniha Láska k nedokonalým věcem, kterou doprovází více než třicet pět barevných ilustrací, potěší vaše oči i srdce a pomůže vám mít rádi sebe, svůj život a každého, kdo do něj patří.

Počet stran: 352

Formát knihy: 120x165

Vazba: pevná

EAN: 9788075655547

ISBN: 978-80-7565-554-7

Datum vydání: 16.10.2019

Datum dotisku: 26.4.2023

EAN: 9788075655967

Datum vydání: 4.9.2019

Původní název: Love for Imperfect Things: How to Accept Yourself in a World Striving for Perfection

Překladatel: Alena Švomová

Recenze

„Světu by určitě prospělo trochu více lásky, trochu více soucitu a trochu více moudrosti. V knize Láska k nedokonalým věcem nám Haemin Sunim ukáže, jak všechny tyto tři schopnosti pěstovat a jak najít krásu v těch nejméně dokonalých věcech – včetně sebe sama.“
Susan Cainová, autorka bestselleru Ticho

„Haemin Sunim píše ve své knize, že mít soucit sám se sebou neznamená být sobecký. Vysvětluje, že jen když se staráme samy o sebe, můžeme se pak postarat i o druhé.“
The New York Times