Kalendář akcí

Křest charitativního Diáře 1000 statečných

Termín akce: 24. 09. 2018 16:00

Projekt 1 000 statečných vznikl v roce 2012 a jeho cílem je podpořit studie v oboru dětské onkologie a hematologie. 

Kde: Palác knih Luxor, Václavské nám. 41, Praha

Nakladatelství JOTA a Agnes Miksch, zakladatelka projektu 1 000 statečných, Vás srdečně zve na křest charitativního DIÁŘE 1 000 statečných.

Diář pokřtí prof. Jan Starý, přednosta dětské onkologie a hematologie ve FN Motol za účasti hostů: polárníka Jana Sůry, ředitele ZOO Praha Miroslava Bobka, herce Ondřeje Kavana, cestovatelů Dana PřibáněMiroslava NáplavyLukáše Matějčka a dalších statečných.

Projekt 1 000 statečných vznikl v roce 2012 a jeho cílem je podpořit studie v oboru dětské onkologie a hematologie. Diář obsahuje inspirativní příspěvky různých osobností z našeho kulturního a společenského prostředí, ale i osob neznámých, zdánlivě „obyčejných“. 

Tento diář není jako jiné roční diáře… Svým obsahem i posláním je jedinečný. Zahrnuje mnoho inspirativních příspěvků různých osobností z našeho kulturního a společenského prostředí, ale i osob neznámých, zdánlivě „obyčejných“. Všechny spojuje jedno: jsou jedněmi z 1 000 statečných. A svými zcela osobními příspěvky vás budou po celý rok bavit, nutit se zamýšlet a především inspirovat. Inspirovat k touze jít dál, chtít víc, umět otevřít své srdce. 

Těšíme se na setkání s Vámi. 

Více o projektu 1 000 statečných čtěte ZDE.

© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO