• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Chovejte se jako Darth Vader

ukázka

KNIHA
skladem
199 Kč
(Ušetříte 40 Kč)
159 Kč

30 lekcí pro šťastnější život

Představujeme vám vašeho nového kouče… Darth Vader ví, jak čelit krizím a jít si za svým, a rád vám svou zkušenost předá.

Darth Vader je často prezentován jako ztělesnění absolutního zla. Je výborný stratég, je tajemný, rád manipuluje ostatními a je nepřemožitelný. Darth Vader je nejcharismatičtější postavou celé ságy Star Wars a i přes svou záporné stránky nepřestává fanoušky ságy fascinovat. Snadno zastíní ostatní postavy filmu a jsou mu věnovány mnohé publikace či rozsáhlé rozbory jeho osobnosti na YouTube.

Co kdyby se pro vás Darth Vader stal každodenním zdrojem inspirace? Co když díky němu začnete být respektováni, budete umět obhájit své názory, rozvíjet svůj kapitál a budete si více věřit? Moc Síly vám může snadno pomoci v každodenním životě, ať už v rodině, mezi přáteli či v práci. Darth Vader může být vaším perfektním koučem a dostat z vás to nejlepší.

Chovat se a myslet jako Darth Vader znamená věřit sám sobě, převzít zodpovědnost sám za sebe, osvobodit se a naučit se rozpoznávat mezi dobrem a zlem.

Počet stran: 160

Formát knihy: 120x165

Vazba: brožovaná

EAN: 9788075658456

ISBN: 978-80-7565-845-6

Datum vydání: 14.7.2022

Původní název: Agir et penser comme Dark Vador

Překladatel: Adéla Poláková