• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
Dotisk

Znamení lásky

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
448 Kč
(Ušetříte 90 Kč)
358 Kč
ke stažení
248 Kč

Znamení lásky Lindy Goodmanové jsou triumfálním vyhlášením síly lásky.

Je to kniha, jež se podrobně zabývá vším – od vaší sexuální kompatibility až po tajná přání vašeho partnera. V každém aspektu partnerského vztahu nabízí kniha Znamení lásky praktickou radu, jak lze otevřít komunikační kanály, jejichž prostřednictvím je možno dosáhnout vzájemné důvěry a štěstí, po nichž všichni tak toužíme.

Každý v tomto podmanivém a důkladně zpracovaném svazku najde neocenitelné rady a poučení pro svůj vztah s jiným člověkem téhož znamení i pro svůj vztah s lidmi všech ostatních znamení zvěrokruhu. Ať již jste Lev, jenž miluje Blížence, nebo Štír, kterého přitahuje Panna. Znamení lásky Vám sdělí, co můžete očekávat a čeho se máte vyvarovat. Veškeré tyto informace jsou podávány poučnou a zároveň zábavnou formou.

Znamení lásky je důležitou knihou, jež se jako první zabývá astrologickým výkladem a všestrannými studiemi lidských vztahů a je výsledkem mnoha let pozorování a zkoumání synchronizace kosmických sil a vzorců chování mužů a žen k sobě i jiným.

Počet stran: 1072

Formát knihy: 145x210

Vazba: brožovaná s klopami

EAN: 9788072176755

ISBN: 9788072176755

Datum vydání: 9.9.2009

Datum dotisku: 28.11.2018

EAN: 9788074625282

Datum vydání: 11.12.2014

Původní název: Linda Goodman's Love Signs

Překladatel: Vanda Ohnisková, Petr Pálenský, Igor Košut, Eva Zajíčková, Jan Sládek

Recenze

„Tato kniha potěší nejméně dvě skupiny lidí, miliony těch, kteří si koupili již první astrologický bestseller Lindy Goodmanové Sluneční znamení, a pak ty, kteří berou svůj hvězdný charakter s humorem. Kniha Znamení lásky je dokonalým průvodcem všemi možnými druhy lidských vztahů… Každá kombinace znamení je nejdříve zkoumána obecně a poté podrobněji."
Book World

„Zdá se, že knihy Lindy Goodmanové se od ostatních knih zahleděných ke hvězdám odlišují svým inteligentním přístupem a obecnou přístupností."
Newsweek

V sérii také vyšlo
V sérii také vyšlo