• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Tajný pánský knižní klub

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
348 Kč
(Ušetříte 70 Kč)
278 Kč
ke stažení
228 Kč

Vítejte v tajném pánském knižním klubu.
První pravidlo knižního klubu: O knižním klubu se nemluví.

Manželství Gavina Scotta je v troskách. Baseballová hvězda Gavin nedávno odhalil ponižující tajemství: jeho žena Thea vždy předstírala to velké O. Toto odhalení je poslední kapkou pro jejich už tak dosti napjatý vztah. Thea požádá o rozvod a Gavin si uvědomí, že se nechal ovládnout pýchou a strachem. Ale o vztah nechce přijít.

Rozrušený a zoufalý Gavin nachází pomoc na neobvyklém místě, v tajném knižním klubu romantických knih, který tvoří největší alfa samci města Nashville. S pomocí jejich aktuální četby, žhavého románu z období regentství zvaného Námluvy s hraběnkou, se parta drsných svalovců pokusí zachránit Gavinovo manželství. Protože když to tak hezky funguje v knize, musí to jít i ve skutečnosti!

Jenže náš nešťastný Romeo bude potřebovat víc než květnatá slova a velká gesta, aby našel svého vnitřního hrdinu a získal zpět důvěru své milované ženy. Podaří se mu zachránit manželství? 

Počet stran: 304

Formát knihy: 145x210

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788075659408

ISBN: 978-80-7565-940-8

Datum vydání: 23.3.2022

EAN: 9788075659811

Datum vydání: 23.3.2023

Původní název: The Bromance Book Club

Překladatel: Nicolle Knapová

Recenze

„U téhle knížky stoprocentně připálíte večeři, protože ji nebudete schopni odložit. Budete se u ní jen chechtat. Je plná lásky a vy si ji prostě musíte přečíst.“
Avery Flynnová, autorka knihy Buttercup

„Rozkošné, rychlé čtení s dokonalou směsicí smíchu a chvilek, kdy na vás padnou mrákoty – každé město by mělo mít svůj tajný pánský knižní klub.“
Evie Dunmoreová, autorka knihy Bringing Down the Duke

„Zábavný, sexy a vřelý milostný příběh, který má v sobě jak prvky romance, tak i chlapského přátelství.“
Kirkus Review