• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Sirotčinec slečny Peregrinové: Muzeum divů

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
398 Kč
(Ušetříte 80 Kč)
318 Kč
ke stažení
258 Kč

Nepostradatelný průvodce radostmi i strastmi světa podivných nejen pro všechny nově příchozí.

Luxusní doplněk bestsellerové série Sirotčinec slečny Peregrinové. Vše, co potřebujete o světě podivných vědět, sepsané samotnou slečnou Peregrinovou. Úžasně bohatá a hravá příručka vhodná pro skalní fanoušky i nováčky.

Pokrývá všechno od návodů, jak splynout s podezřívavými normálními, až po nejpopulárnější časové smyčky, které stojí za to navštívit. Kniha je ideální pro ty, kdo se nebojí objevovat svět slečny Peregrinové – jeho pohnutou historii, zvláštní praktiky, fascinující místa, nejslavnější (ale i méně slavná) jména a mnohem víc.

Encyklopedie je rovněž dramatickým rozšířením světa, který si už tolik fanoušků zamilovalo. Představuje nespočet nových podivných, jejich nepřátele, tajemství a také stovky starých fotografií, které jste dosud neměli možnost spatřit. Obsahuje důležitá základní fakta, šokující příběhy, zvláštní kličky v historii, úderné vtipy a humorné lsti. A spoustu podivných dobrodružství. “Incredibly immersive. The newest installment to the Miss Peregrine universe is stunning.”

A deluxe companion to the #1 bestselling Miss Peregrine’s Peculiar Children series. Everything you need to know about the peculiar world, written by Miss Peregrine herself. A gloriously rich and utterly delightful handbook perfect for longtime fans and new readers alike.

Gloriously rich and utterly delightful, Miss Peregrine’s Museum of Wonders is an indispensable guide to the peculiar world, perfect for longtime fans and new readers alike. Covering everything from how to blend in with suspicious normals to the most popular time loops to visit as a temporal tourist, this essential volume is ideal for anyone curious about the world of Miss Peregrine: its strange history, curious practices, fascinating places, most famous (and infamous) names, and much more.
 
Written in Miss Peregrine’s inimitable style, it’s also a dramatic expansion of the universe fans have already come to love, introducing countless new peculiars, enemies, time loops, stories, and secrets, in addition to hundreds of never-before-seen vintage found photographs and select illustrations.

Počet stran: 237

Formát knihy: 152x228

Vazba: pevná

EAN: 9788076891661

ISBN: 978-80-7689-166-1

Datum vydání: 9.8.2023

EAN: 9788076892033

Datum vydání: 9.8.2023

Původní název: Miss Peregrine's Museum of Wonders

Překladatel: Bronislava Grygová

Recenze

„Nejnovější pokračování knih ze světa slečny Peregrinové je fantastické. Lze ho číst stejně dobře jako samostatné dílo, ale i jako úvod do podivného světa… Na rozdíl od mnoha jiných příběhů nepotřebujete znát předchozí kontext.“
MuggleNet

„Průvodce světem podivných pro začátečníky – s poznámkami o rozmanitosti podivných schopností, o metodách splynutí s normálními a se spoustou dalších užitečných informací. Dárek, který možná vyplní mezery ve znalostech skalních fanoušků série knih o slečně Peregrinové a jejích chráněncích.“
Kirkus

 

V sérii také vyšlo