Jak jsme darovali krev, 14. 6. 2016, FN Brno

V Den dárců krve, 14. června, se společně vydaly týmy Nakladatelství JOTA a projektu Knihovníci nemocnici darovat krev do Fakultní nemocnice v Brně. 

Za Nakladatelství JOTA přísným sítem prošlo našich 5 odvážných kolegů, kteří odcházeli s úsměvem na rtech a dobrým pocitem, že překonali svůj strach (a přiznali, že to vlastně nebylo vůbec tak hrozné, jak se báli) a zároveň vykonali dobrý skutek.

Při této příležitosti jsme vylosovali také 10 výherců knih z Nakladatelství JOTA z řad dárců krve, kteří se přihlásili do soutěže "Darujte krev, vyhrajte knihu".

Děkujeme za spolupráci FN Brno, sestřičkám z transfuzní stanice děkujeme za příkladnou péči a vytvoření příjemné atmosféry. Svou práci dělají všichni s velkým nasazením a odhodláním a dělají ji skvěle! 

Děkujeme také kolegům z projektu Knihovníci nemocnici, kteří nás přivedli na myšlenku pravidelného teambuildingu při darování krve. 

V neposlední řadě také děkujeme všem, kdo se zapojili do akce a přišli darovat krev spolu s námi, stejně jako všem, kdo šíří informace o dárcovství krve. 

Dárci krve jsou potřeba neustále, pokud máte zájem stát se jedním z nich, více informací najdete: http://www.fnbrno.cz/darce.

© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO