Astrofyzika pro lidi ve spěchu

Běžná cena: 298 Kč (ušetříte 95 Kč)
Naše cena: 203 Kč
ks
skladem
Počet stran: 216 EAN: 9788075656452
Datum vydání: 10. 6. 2020 ISBN: 978-80-7565-645-2
Formát knihy: 127x176 Vazba: Pevná
Překladatel: Radomír Beneš Původní název: Astrophysics for people in a hurry
Datum dotisku: 2. 12. 2021

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o vesmíru a nevěděli, kde se zeptat. 

Co je to prostor a čas? V jakém smyslu jsme my součástí vesmíru? V jakém smyslu je vesmír součástí nás samých? Odborníkem na všechny tyto nutkavé otázky je uznávaný astrofyzik a autor mnoha bestsellerů Neil deGrasse Tyson.

Čas zabývat se úvahami o kosmu má v dnešní době málokdo. Pro nás ostatní je ideální právě tato stručná a srozumitelná kniha plná Tysonova osobitého humoru, jejíž lehce stravitelné kapitoly se dají konzumovat bez ohledu na čas a místo, kde se právě nacházíte.

Ať už si ji otevřete u ranní kávy nebo cestou v autobusu, letadle či vlaku s knihou Astrofyzika pro lidi ve spěchu snadno porozumíte všem základním otázkám vesmíru, od teorie velkého třesku po černé díry, od kvarků po kvantovou mechaniku, od objevování planet po hledání života ve vesmíru.

Astrofyzika pro lidi ve spěchu je určena všem, kdo nemají čas probírat se tlustými knihami, přesto však touží porozumět vesmíru.

Ukázku z knihy si můžete prohlédnout ZDE.

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Za svědky minulosti

S klukovskou zvědavostí na výpravách za větrnými mlýny, zaprášenými kovadlinami a ztichlými šachtami. Výpravy za technickými památkami a mizejícími řemesly Čech, Moravy a Slezska. Minulost...

Běžná cena: 298 Kč
Naše cena: 203 Kč
Koupit
© 2022, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO