Vietnam

Běžná cena: 698 Kč (ušetříte 140 Kč)
Naše cena: 558 Kč
ks
< 5 ks skladem
Počet stran: 514 EAN: 9788074625459
Datum vydání: 18. 7. 2014 ISBN: 978-80-7462-545-9
Formát knihy: 132x197 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Jan Sládek Původní název: The Rough Guide to Vietnam

Nový celobarevný průvodce zemí, která v současnosti prochází neuvěřitelnými změnami.

Vietnam je fascinující zemí, kterou charakterizuje dramatická minulost, bohatá kultura, rozmanitost místních zvyků a vynikající kuchyně, ale také drsné křivky zelených horských hřbetů a hebká náruč Jihočínského moře.

Navštivte hlavní město Hanoj, kde na vás dýchne historie; Ho Či Minovo město, které je centrem obchodu a současně největším vietnamským městem. Vydejte se k rozlehlým deltám Mekongu a Rudé řeky, které jsou proslulé svými rýžovými políčky a farmáři v charakteristických kónických kloboucích, které jsou snad nejtypičtějším symbolem Vietnamu. Seznamte se s etnickými menšinami odlehlých horských oblastí severního a centrálního Vietnamu, které zaujmou svými pestrobarevnými kroji, starobylými zvyky a zajímavou architekturou. A rozhodně si nenechte ujít ani východ či západ slunce v zátoce Ha Long, z jejíž hladiny se dramaticky zvedají úžasné vápencové útvary, které dodávají celému místu fantaskní ráz.

S přepracovaným a aktualizovaným průvodcem Rough Guides plným fotografií, map, informací a rad vám nic neunikne, naopak, cestu si náramně užijete.

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Ocenění
Lesley Readerová, Lucy Ridoutová

Bali & Lombok

Kompletní průvodce Bali & Lombok je přehledná a srozumitelná příručka pro všechny, kteří chtějí navštívit jedny z nejkrásnějších ostrovů Indonésie. Průvodce...

Běžná cena: 598 Kč
Naše cena: 478 Kč
Koupit

Myanmar (Barma)

Myanmar (dřívější Barma) je známý tisícovkami zlatých pagod a sochami obřích Buddhů. V posledních letech se právem stává turistickým hitem jihovýchodní Asie a po desetiletích totalitní...

Běžná cena: 598 Kč
Naše cena: 478 Kč
Koupit
© 2018, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone